- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWideo Haya Maraachli przyjmuje nową fryzurę Victora Keyrouza
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wideo Haya Maraachli przyjmuje nową fryzurę Victora Keyrouza

Haya Maraachli zdecydowała się pojawić publicznie z uderzającym nowym wyglądem włosów w swoim najnowszym wyglądzie z sezonem wiosna 2022. Wyszła z salonu libańskiego fryzjera Victora Keyrouza, który przyjął jej charakterystyczną fryzurę z krótką grzywką, gdzie Syryjska gwiazda wyraziła swoje szczęście ostatecznym spojrzeniem.

Nowe fryzury, chodź Marashly

Syryjska artystka Haya Maraachli wyszła z salonu libańskiego fryzjera Victora Keyrouza z nową fryzurą, długą, ale z odnowionymi akcentami.

Haya Maraachli utrzymała ten wygląd na swoich brązowych włosach z miodowymi pasemkami i sprawdziła swój ostateczny wygląd w filmie, w którym wyglądała pięknie i charakterystycznie.

Poprzednie fryzury dla Haya Marachli

Haya Maraachli jest jedną z młodych syryjskich artystek, które wyróżniają się naturalnym pięknem, długimi i gęstymi włosami oraz zachowują ciemny kolor z lekkimi akcentami. Często widzimy ją z długimi fryzurami z krótką grzywką lub bez grzywki i pozostawiamy ją w naturalnym, gładkim kształcie. Widzieliśmy ją również z nowoczesnymi i młodzieńczymi fryzurami, takimi jak fryzura afrykańskich warkoczy i fryzura z wysokim kokem.

Zdjęcia Haya Maraachli w albumie z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty