- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWideo Menny Shalaby z nową fryzurą i kolorem po zakończeniu jej serialu...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wideo Menny Shalaby z nową fryzurą i kolorem po zakończeniu jej serialu „Blood Al-Ruh”

Menna Shalaby zdecydowała się na nową fryzurę po zakończeniu swojego serialu „Baloo’ Al-Rouh”, który był pokazywany w ramach wyścigu dramatów Ramadan 2022, więc Menna Shalaby poszła do salonu libańskiego stylisty Tony’ego El Mendelka, który wybrał dla niej nowa fryzura z niezwykłą zmianą koloru włosów, więc śledź z nami szczegóły.

Menna Shalaby z nowym wyglądem włosów

Egipska gwiazda Menna Shalaby wykorzystała swoją obecność w Libanie po zakończeniu kręcenia tam swoich ostatnich scen w swoim serialu Ramadan „Baloo’ Al-Rouh”, aby wprowadzić niezwykłą zmianę we włosach i udać się do salonu fryzjera Tony’ego El-Mandalek, która nadała jej nowy wygląd z wyrazistymi włosami na sezon letni 2022.

Tony El-Mandalek przyjął równą fryzurę dla Menny Shalaby, zachowując długość jej poprzednich włosów, zadowalając się profesjonalnym obcięciem końców kępkami o jednakowej długości i bez grzywki, a następnie wybierając dla niej blond włosy z falą między ponad jeden stopień, na przykład ciemny kolor miodu u nasady, a dwa kolory to jasny i ciemny blond prostopadle do reszty kępek.

Menna Shalaby pokazała swoje włosy New Look z wnętrza salonu, gdzie wyprostowała włosy przed kamerą, wyrażając swoje szczęście z uzyskania charakterystycznego wyglądu włosów, zbiegającego się z Eid Al-Fitr i zakończeniem jej serii „Baloo’ Al- Rouh”, który odbił się szerokim echem w sezonie dramatycznym Ramadan 2022.

Poprzednia fryzura Menny Shalaby

Menna Shalaby, która wyróżnia się naturalnym pięknem, często wybiera farby do włosów w jasnych odcieniach zbliżonych do koloru skóry w odcieniach blondu i orzecha, dodatkowo preferuje fryzury średniej długości z naturalnymi falującymi fryzurami, podczas gdy wcześniej śmiało obcinała włosy z chłopięcym wyglądem.

Obejrzyj film, Nowy wygląd Menny Shalaby, zbiegający się z końcem pokazu jej serialu „Baloo’ Al-Rouh” i zbiegający się z Eid Al-Fitr, i co sądzisz o jej wyglądzie?

Zdjęcie Menny Shalaby z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty