- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWizażystka Euphoria wprowadza na rynek własną linię produktów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wizażystka Euphoria wprowadza na rynek własną linię produktów


Jak wielu z was, ja też zostałem wciągnięty w Euforia wszechświat i łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu ćpunów kosmetycznych jest również wielkimi fanami: wygląd nie przypomina niczego, co widzieliśmy wcześniej w telewizji. Za to możemy podziękować projektantowi makijażu, Donni Davy, wizażystce o odważnej wyobraźni i kreatywności nowej generacji.

Davy otrzymał wysokie uznanie za przełamywanie granic i zapoczątkowanie nowej rewolucji w makijażu — neonowe eyelinery i klejnoty do twarzy tylko zarysowują powierzchnię. A dzisiaj mistrzyni makijażu ogłosiła, że ​​wprowadza na rynek własną linię kosmetyków kolorowych o nazwie Half Magic, która powstała w wyniku jej sukcesu w nagradzanym programie HBO. Według Davy, w kolekcji znajdą się produkty, które musiała stworzyć na planie, o których marzyła, że ​​już istnieją, takie jak cyrkonie na twarzy, intensywne nasycenie kolorów oczu i ust oraz nietradycyjne rozświetlacze. Plus, jaki jest lepszy przypadek testowy niż wspaniała obsada? Davy wykorzystał kolekcję na twarzach Sydney Sweeney, Huntera Schafera, Alexy Demie, Barbie Ferreiry i innych w drugim sezonie serialu, który jest teraz emitowany.

Nowa linia wystartuje w maju (nawet nie mamy jeszcze próbek!), a Davy stworzył powyższe wykresy twarzy, aby dać nam zajawkę na to, co ma w zanadrzu. W międzyczasie fani mogą zapisywać się na aktualizacje na stronie marki tutaj. Czekajcie na więcej!

.Źródło strony

Ostatnie Posty