- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWizażystka Gigi Hadid uwielbia tę drogerię za 3 USD
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wizażystka Gigi Hadid uwielbia tę drogerię za 3 USD


Jeśli śledzisz Gigi Hadid, wiesz, że zabija grę swoim wyglądem makijażu, a my przyjrzymy się temu, czego jej wizażystka, Erin Parsons, używa, aby ją glammować.

W niedawnym wywiadzie z FashionistkaParsons mówi, że robi zakupy w Beautylish, Beauty Bay, Sephora i Net-a-Porter. Aby zaopatrzyć się w swoje zabytkowe znaleziska, uderza eBay, Etsy, Ruby Lane i 1st Dibs. „Jeśli mam zamiar kupić [new] ubrania, prawie zawsze pochodzi z Net-a-Porter, ponieważ z dostawą, zwrotami i wymianą jest bardzo łatwo” – mówi. „Jeśli chodzi o piękno, zwykle uzupełniam tylko mój zestaw do makijażu, więc potrzebuję pewnych produktów i zazwyczaj są one szczególne, więc mogą być dostępne tylko w niektórych sklepach i sklepach internetowych”. Produkty, które zawsze zawiera w swoim zestawie: Cień do powiek MAC (19 dolarów w kolorze szarobrązowym, Maybelline Sky High Mascara (12 USD) i Balsam do ust Aquaphor (3 dolary).

Parsons wie, że te produkty działają na jej klientki, ale mówi, że jest gotowa na bardziej kreatywną pracę z własnym makijażem. „Są produkty, których zawsze używam, a które, jak wiem, pracują dla mnie — chcę być kreatywna i mogę godzinami siedzieć, bawiąc się własnym makijażem” — mówi. „Na planie nie mam godzin na grę; Muszę działać szybko, więc w tej chwili nie ma możliwości wypróbowania nowych produktów. Muszę wiedzieć, że to działa i zapewnia wykończenie lub ton, którego potrzebuję do wyglądu”.

Jej rutyna makijażu obejmuje: Podkład Maybelline Dream Radiant (13 USD), Kim Chi Najbardziej Korektor (14 USD) i Sypki puder Maybelline Fit Me (8 dolarów). „Na moich ustach używam Podszewka Charlotte Tilbury Pillowtalk (22 USD)” – mówi Fashionistka. „Nigdy nie jestem bez tuszu do rzęs – zmieniam go, ale obecnie kocham Maybelline Sky High (12 dolarów). To jest mój codzienny wygląd. Wszystko poza tym może się skomplikować, ponieważ tak bardzo to zmieniam”.

Ale idealny makijaż nie istnieje bez odpowiedniej pielęgnacji skóry, a Parsons mówi, że używa wszystkich dobrych rzeczy. Zaczyna od oczyszczenia z Biologique Recherche Lait U Botaniczny mleczko oczyszczające przed tonowaniem kultowym klasykiem P50W. “Wtedy używam Dr Devgan Witamina C Serum (145 dolarów). kocham Bioeffect EGF Power Cream (215 USD), zwłaszcza gdy robi się chłodniej. Krem pod oczy jest Zasiłek Shiseido (64 USD). Dla ust śpię w Maska do spania Laneige (22 USD).” Kiedy drzemie, również nosi Plastry Sio (50 dolarów) na jej czole, aby zapobiec zmarszczkom.

.Źródło strony

Ostatnie Posty