- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWizażystka Gwen Stefani o błędnym makijażu starzenia się, którego należy unikać
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wizażystka Gwen Stefani o błędnym makijażu starzenia się, którego należy unikać


Ręce Ariela Tejady namalowały takie postaci jak Kylie Jenner, Gwen Stefani, Kim Kardashian, Rosalia i Shay Mitchell. I podczas gdy profesjonalista od makijażu poprawia swoje sztuczki w zależności od swojej muzy, mówi, że jest jeden produkt, któremu ufa u wszystkich swoich klientów, i jeden błąd w makijażu, który powinniśmy Wszystko unikaj.

Z okazji Dnia Groupona firma Groupon oferuje kurs mistrzowski jeden na jednego z Tobą. Jakie jest najczęściej zadawane pytanie dotyczące makijażu, które otrzymujesz od swoich obserwujących i klientów?

„Wielu obserwujących chce dowiedzieć się, jak wyrzeźbić brwi lub jak prawidłowo nakładać róż. Wszystkie te tematy omówię w moim prywatne lekcje mistrzowskie z każdym, kto wygra. Przeprowadzę je również przez najlepsze wskazówki dotyczące aplikacji! Skorzystałem z tej okazji, aby połączyć siły z Grouponem, aby to naprawdę wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem, zazwyczaj jest to znacznie większa grupa. Posiadanie tak intymnej scenerii i możliwość przejścia osoby przez moje kroki jeden na jednego jest bardzo ekscytujące i wyjątkowe.”

Jaki jest jeden błąd w makijażu, który może sprawić, że klientki będą wyglądać na starsze niż są w rzeczywistości?

„Niewłaściwe użycie pudru do utrwalania — w tym przypadku wiele może się nie udać. Nie nadużywaj go i użyj pędzelka do polerowania, aby pozostawić gładkie wykończenie na skórze.”

Jaki jest trend w makijażu, który oficjalnie się wycofał, a jaki trend, według Ciebie, zobaczymy w całym 2022 roku?

„Myślę, że wszystkie trendy można poddać recyklingowi, ale mówię, że przywraca matowy wygląd lat 90-tych. To jest mój ulubiony!”

Masz długą listę klientów makijażu celebrytów. Czy jest jakiś produkt do makijażu, którego używasz na nich wszystkich?

„Używam mojej Pędzle Ariel x Morphe na każdym z moich klientów. Myślę, że świetne pędzle do makijażu to zdecydowanie problem, z którym borykałam się, zanim nawiązałam współpracę z Morphe. Spędziłem rok na doskonaleniu włosia i tworzeniu niestandardowych kształtów, których moim zdaniem brakowało na rynku. Jeśli nie masz świetnego zestawu pędzli, niezależnie od tego, czy są moje, potrzebujesz świetnych pędzli.”Źródło strony

Ostatnie Posty