- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzPoliczkiWizażystka Kendall Jenner i Hailey Bieber mówi, że ten podkład „działa cuda”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wizażystka Kendall Jenner i Hailey Bieber mówi, że ten podkład „działa cuda”


Kendall Jenner i Hailey Bieber mają wiele inspirujących cech, ale być może najbardziej godna pozazdroszczenia jest ich świetlista skóra. Nic dziwnego, że dwie najlepsze przyjaciółki dzielą się z wizażystką, ponieważ ich cera często ma podobny do nich blask. Mary Phillips, kobieta stojąca za tym wszystkim, podzieliła się kilkoma najważniejszymi wskazówkami, jak stworzyć nieskazitelną skórę, a jednym z najważniejszych kroków w jej rutynie jest podkład.

„Podkład pomaga poprawić wygląd nakładanego makijażu i zapewnia jego trwałość przez cały dzień” — mówi Phillips brytyjski Moda. „Uwielbiam nieskazitelną, gładką cerę i aby to osiągnąć, zacznij od produktów bazowych: podkładu, podkładu i korektora. Podkład, który zapewni gładką bazę [and] kluczowe znaczenie ma utrzymanie mocy, a jego zastosowanie jest szybkie i łatwe”.

Phillips ma jeden elementarz, do którego zwykle się zwraca. „Używam Nowa baza Vanish Airbrush Primer firmy klepsydra i działa cuda” – ujawnia Phillips. „To półprzezroczysty żel, który pomaga wchłonąć olej, zamazać niedoskonałości, zminimalizować widoczność porów i wygładzić drobne zmarszczki. Jest uniwersalny — nie tylko zapewnia trwałość makijażu, ale także pomaga uzyskać gładkie wykończenie”.

Przy omawianiu konieczności posiadania dobrego podkładu pod makijaż pomocny jest podkład, ale nie wypada nie zwracać uwagi na rolę, jaką odgrywa dobra pielęgnacja skóry. „Zaczyna się od zdrowej, nawilżonej skóry. Przestrzeganie schematu pielęgnacji skóry i rutynowa pielęgnacja skóry jest zawsze korzystne — wiedza o tym, co jest najlepsze dla Twojej skóry i używanie odpowiednich produktów i narzędzi do aplikacji, jest również kluczowa” – mówi Phillips.Źródło strony

Ostatnie Posty