- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWizażystka Kim Kardashian właśnie wprowadziła szminkę z myślą o liniach ust
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wizażystka Kim Kardashian właśnie wprowadziła szminkę z myślą o liniach ust


Znany wizażysta i założyciel Makeup by Mario, Mario Dedivanovic, nie lubi płynnych szminek. „Schną i są niewygodne” — dzieli się z wydarzeniem Zoom z okazji premiery jego najnowszego produktu, który przedstawia się jako łamigłówka, zanim sam się wyjaśni.

Począwszy od dzisiaj, Ultra Suede Cosy Krem do Ust (24 USD) to nic innego jak własną interpretację płynnej szminki przez Dedivanovica. I chociaż koncepcje są podobne, formuła, wypłata i nauka w eleganckiej czarnej tubie odróżniają ją od opakowania.

W przeciwieństwie do formuł, których Dedivanovic (i wielu jego klientów) nie lubi, jego kremy do ust są miękkie, gładkie, wygodne i działają bardziej jak produkt do pielęgnacji skóry niż kosmetyk kolorowy. Formuła aksamitnego musu zawiera olej z nasion marakui, który odżywia usta i dużą dawkę elastomeru silikonowego, który rozmywa linie ust i sprawia, że ​​stają się gładsze. Kolejne wyróżnienie: w składzie nie znajdziesz wszystkich odcieni tęczy. Zamiast tego ta wyselekcjonowana kolekcja została fachowo zredagowana, aby zawierała tylko odcienie, które ściśle pasują do naturalnych kolorów ust prawdziwych ludzi.

„Chciałem naśladować naturalne kolory ust ludzi na całym świecie” – mówi artysta, znany z tworzenia wspaniałych makijaży nagich ust na swoich sławnych klientach, takich jak Kim Kardashian. „Poprosiłem mojego asystenta o zrobienie mi zdjęć kobiet na całym świecie bez makijażu, abyśmy mogli zobaczyć różne kolory naturalnych ust”. Po przestudiowaniu zdjęć prawdziwych ust z każdego zakątka globu, Dedivanovic wylądował na swoich ostatnich 12 odcieniach, od jasnego fioletu do głębokiego czerwonego brązu. (Odcienie obejmują Nude Suede, Muted Mauve, Naked Spice, Near Bare, Pinky Brown, Miss Mauve, Rich Rose, Toasty, Mocha Latte, Brownish Pink, Chocolate Dreams i Vampish.)

Wiele szminek w płynie jest bardzo suchych na ustach, co sprawia, że ​​osoby z bardziej dojrzałymi ustami lub zmarszczkami, które wolałyby zakamuflować, a nie zaakcentować, natychmiast je odrzucają. Dedivanovic zapewnia nas, że produkt nie będzie podkreślał linii i że właśnie ten problem postanowił rozwiązać wraz z wprowadzeniem na rynek. „To był mój numer jeden w tej formule. Nie może uwydatniać linii ust. Zmniejszy widoczność zmarszczek na ustach. Jest bardzo nawilżający i odżywczy. Nadaje ci wygląd płynnego produktu do ust, ale będzie bardziej przypominał produkt do pielęgnacji skóry”. Niezależnie od tego, czy unikamy zmarszczek na ustach, czy po odcieniu my-lip-ale-lepszym, czego więcej moglibyśmy chcieć w produkcie do ust?Źródło strony

Ostatnie Posty