- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWłaściwa pielęgnacja włosów farbowanych przed Eid
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Właściwa pielęgnacja włosów farbowanych przed Eid

Właściwa pielęgnacja włosów farbowanych przed Eid Zapewnia wspaniały wygląd i atrakcyjne włosy. Pewnym jest, że podczas ramadanu wiele kobiet zmieniło kolor włosów lub zastosowało farbę, aby ukryć siwienie lub zmienić i uzyskać nowy wygląd, ale farbowane włosy wymagają pielęgnacji, aby utrzymać kolor i chronić włosy przed uszkodzeniami i łamliwością. Właściwe sposoby pielęgnacji włosów farbowanych przed Eid.

Właściwa pielęgnacja włosów farbowanych przed Eid

  • Wskazówki dotyczące mycia włosów
  • Unikaj światła słonecznego
  • Nawilżające włosy
  • Użyj specjalnego szamponu

W przypadku włosów farbowanych niezbędne jest nawilżenie włosów naturalnymi maskami

Wskazówki dotyczące mycia włosów

Sposoby pielęgnacji włosów farbowanych to zmniejszenie liczby mycia włosów do 2 razy w tygodniu, aby zachować kolor na dłużej.Również zmniejszenie częstotliwości mycia włosów farbowanych pomaga zachować naturalne olejki włosów, pozwalając na kolor być zachowane. Ponadto częste mycie włosów prowadzi do wysuszenia, utraty barwnika i rozjaśnienia porów głowy, co prowadzi do wypadania włosów.

Unikaj światła słonecznego

Sposoby pielęgnacji włosów farbowanych obejmują unikanie ekspozycji na słońce przez długi czas przed Eid, ponieważ prowadzi to do blaknięcia koloru włosów i zmniejsza ich witalność. Dlatego najlepszym sposobem na uniknięcie słońca jest noszenie kapelusza podczas siedzenia na słońcu.

Nawilżające włosy

Metody pielęgnacji włosów farbowanych obejmują nawilżanie włosów za pomocą naturalnych masek, które pomagają utrzymać nawilżenie włosów i chronią je przed wysychaniem. Na przykład nałożenie maseczki z olejku migdałowego i awokado na całe pasemka i pozostawienie na słońcu przez 30 minut pomaga chronić pasemka przed wysuszeniem i zapewnia nawilżenie włosów.

Użyj specjalnego szamponu

Metody pielęgnacji włosów farbowanych obejmują stosowanie specjalnego szamponu bezsiarczanowego, który pomaga nawilżyć włosy i zmiękczyć kosmyki, dlatego wybieraj specjalne szampony do włosów farbowanych i myj je raz w tygodniu.

Ostatnie Posty