- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryWoda micelarna z witaminą C, którą ten celebrytka nazwała „głównym wielozadaniowcem”, jest...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Woda micelarna z witaminą C, którą ten celebrytka nazwała „głównym wielozadaniowcem”, jest teraz „do” Drew Barrymore


Kiedy gwiazda-estetyk Shani Darden — jest odpowiedzialna za nieskazitelną cerę Chrissy Teigen, Jessiki Alby i Rosie Huntington-Whiteley, żeby wymienić tylko kilka, oraz mózg stojący za niemal zawsze wyprzedaną linią tytułową na Sephora—poleca coś, zauważa świat pielęgnacji skóry (i prawie każdy, kto poszukuje bardziej promiennej cery).

Najnowszy dodatek do listy „Darden Do”: Rozjaśniająca woda micelarna Garnier z witaminą C (9 USD). Darden, która jest konsultantem ds. estetyki dla marki, mówi, że lubi wszystko w jednym za jego zdolność do „delikatnego usuwania makijażu i zanieczyszczeń, a jednocześnie rozjaśniania skóry”.

Podczas gdy obrońca matowej skóry nie potrzebuje wody, ma wiele imponujących korzyści: Oprócz rozjaśnienia i oczyszczenia, wegańska formuła zawierająca witaminę C jest również odpowiednia dla wszystko typ skóry (nawet wrażliwa), nie zawiera substancji zapachowych, alkoholu ani oleju, jest testowany i zatwierdzony przez dermatologów. Ponadto butelka jest wykonana w 30 procentach z plastiku poużytkowego, a marka niedawno wprowadziła na rynek wielokrotnego użytku Ekologiczne płatki micelarne z wodą oczyszczającą z którymi łatwo go sparować.

Poza tym fan: samozwańcza „obsesja” Drew Barrymore, która w tym tygodniu zabrała się na Instagram, aby pokazać poważną magię do usuwania makijażu, dzięki uprzejmości produktu. Jej wizualizacje przed i po były tak solidne, że koleżanka aktorka i przyjaciółka Molly Shannon nawet skomentowała, że ​​„sprawiła, że ​​chciała to kupić”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty