- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji włosów farbowanych i jak utrzymać kolor na dłużej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji włosów farbowanych i jak utrzymać kolor na dłużej

Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów farbowanych, które znajdziesz w tym temacie, pomogą Ci zachować zdrowie i witalność włosów, ponieważ substancje chemiczne zawarte w farbie zwiększają suchość włosów, powodując uszkodzenia i łamliwość końcówek, ale kilka wskazówek dbanie o włosy farbowane w codziennej rutynie chroni włosy przed wszystkimi tymi skutkami ubocznymi.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów farbowanych w domu

 • Nie myj włosów przed 3 dni farbowania.
 • Używaj szamponu przeznaczonego do włosów farbowanych i nie myj włosów codziennie.
 • Zawsze nakładaj odżywkę na włosy farbowane.
 • Unikaj wysokich temperatur na włosach farbowanych.
 • Olejowanie i porady do włosów farbowanych.

Nie myj włosów wcześniej 3 dni farbowania

Zostaw włosy po farbowaniu 3 dni przed praniem. Ta sztuczka jest jedną z najważniejszych Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów farbowanych, ponieważ po farbowaniu cebulka włosa pozostaje otwarta i podatna na uszkodzenia.

Używaj szamponu do włosów farbowanych i nie myj włosów codziennie

Rodzaj używanego szamponu odgrywa główną rolę w zapobieganiu utracie witalności koloru włosów, dlatego zalecamy stosowanie szamponu specjalnie opracowanego do włosów farbowanych, który chroni włosy, a także równoważy ich naturalne pH. Szampon do włosów farbowanych utrzymuje kolor włosów i zapobiega ich szybkiemu blaknięciu, a zawiera składniki nawilżające i odżywcze, które odmładzają i regenerują włosy.

Jedną z porad dotyczących pielęgnacji włosów farbowanych jest nie codzienne mycie włosów, aby uniknąć szybkiego blaknięcia farby, a możesz użyć suchego szamponu, który utrzyma włosy w czystości.

Zawsze nakładaj odżywkę na włosy farbowane

Używaj odżywki do włosów za każdym razem, gdy chcesz je umyć, i koniecznie wybierz odżywkę przeznaczoną do włosów farbowanych. Aplikacja balsamu jest jedną z najważniejszych Wskazówki dotyczące pielęgnacji włosów farbowanych Tworzy barierę ochronną na pasmach włosów, blokując nawilżenie i dodając blasku i objętości włosom.

Unikaj wysokich temperatur na farbowanych włosach

Staraj się brać prysznic chłodną lub umiarkowaną wodą, ponieważ gorąca woda niszczy farbowane włosy. Radzimy również trzymać się z dala od wysokotemperaturowych urządzeń do stylizacji włosów, aby nie rozdarła się zewnętrzna powłoka ochronna włosów, a farba szybko zniknęła, ale jeśli chcesz ułożyć fryzurę, pamiętaj o zastosowaniu termoochronnych serum lub spraye.

 • Zabiegi olejowania i porady do włosów farbowanych

Zabiegi olejowania na gorąco pomagają utrzymać farbę i zwiększyć połysk włosów, odżywić je i utrzymać nawilżenie, dlatego wykonaj z nami poniższe kroki, aby wykonać zabieg olejowania na gorąco w domu.

 • potrzebujesz 3 łyżki oleju Olej kokosowy, oliwkowy lub jojoba.
 • Podgrzej olej w kuchence mikrofalowej przez kilka sekund, aż będzie lekko ciepły.
 • Masuj skórę głowy ciepłym olejkiem, a następnie rozczesz włosy palcami od skóry głowy po same końce.
 • Skoncentruj się na końcach, ponieważ są to najbardziej dotknięte części barwnika.
 • Załóż czepek i zostaw go na chwilę 45 Dokładny.

Nie wahaj się postępować zgodnie z najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji włosów farbowanych oraz utrzymania stabilności koloru i zdrowia włosów.

.

Ostatnie Posty