- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej farby do włosów o odcieniu skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej farby do włosów o odcieniu skóry

Wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej farby do włosów w zależności od odcienia skóry. W naszych czasach istnieje wiele kolorów farb do włosów w różnych odcieniach i odcieniach, podczas gdy kobiety mogą być mylone z wieloma kolorami, które nadążają za nowoczesnością lub pasują do ich cech. Niektóre kolory włosów mogą zwiększać urodę kobiety i na odwrót, dlatego kobiety powinny wybierać tylko te kolory farb, które odpowiadają ich kolorowi skóry, aby wyglądały harmonijnie i uderzająco.

Kolory włosów dla jasnej skóry

Kolory włosów dla jasnej karnacji, z opcjami pomiędzy ciemnymi i bardzo jasnymi tonami. Wybierz platynową blond farbę do włosów, która ma tendencję do jasnoszarego koloru, ponieważ jest to kolor, który należy do trendów fryzjerskich, które są w czołówce mody i widzieliśmy go na pokazach Chanel i Blumarine. Możesz również wybierać spośród farb do włosów marki Ermanno Scervino w odcieniach jasnozłotego blondu, które są bardzo odpowiednie dla jasnej karnacji, ponieważ nadają Twoim rysom blasku i miękkości. Ciemne kolory pomiędzy odcieniami czerni i brązu również pasują do urody kobiety o jasnej karnacji, podobnie jak wygląd modelek Versace i Blumarine. Wspaniale jest również dla kobiet ze skórą, które zwracają się w kierunku odważnych, jasnych kolorów, takich jak fiolet, jak model Balmain, czy ognista czerwień inspirowana domem AZ Factory, a także miodowy kolor przechylony do stopnia miedzi.

blumaryna

Brwi również muszą być ufarbowane na kolor harmonijny z farbą do włosów, pod warunkiem, że kolor jest o jeden lub dwa stopnie ciemniejszy niż farba do włosów, w celu uzyskania zintegrowanego i nie dysonansowego wyglądu.

Kolory włosów dla skóry pszenicznej

Szczęście mają osoby z pszeniczną skórą, które pasują do różnych kolorów farb do włosów, z których najważniejszymi są brązowe przejścia, np. wygląd modelu AZ Factory, gdzie brązowe odcienie odzwierciedlają atrakcyjność ich rysów, a także brąz z miodowymi odcieniami można wybrać w mieszance ubijającej jak model AZ Factory również z ciemnymi odrostami i jasnymi kępkami w środku i na końcu włosa. Również odcień czekoladowo-brązowych i czarnych włosów jest bardzo odpowiedni dla kobiet o pszenicznej skórze i nadaje im ciepłych rysów, podobnie jak modelka genny i fendi.

Genny

Kobiety o pszenicznej cerze również mogą sięgnąć po odcienie blondu o miedzianym lub złotym kolorze, pod warunkiem, że brwi są ufarbowane na ten sam kolor i zastosują mocny makijaż, aby podkreślić rysy.

Kolory włosów dla ciemnej skóry

Brązowoskóre kobiety mają charakterystyczną atrakcyjność i mogą podwoić swoją urodę, wybierając kolory włosów, które podkreślają atrakcyjność ich rysów, a także dotrzymują kroku nowoczesnym trendom w koloryzacji włosów. Mocne rude kolory włosów można wybrać jako stylizację modelki AZ Factory, ponieważ jest to żywy i nowoczesny kolor, który nadaje brązowoskórym kobietom młodzieńczy wygląd. Dla tych, którzy kochają klasyczny, naturalny wygląd, pasują do nich brązowe lub czarne farby do włosów, takie jak modele Versace i Blumarine.

Fabryka-

Spójrz na zdjęcia i wybierz najpiękniejsze farby do włosów, które pasują do Twojej karnacji, inspirowane domami mody.

.

Ostatnie Posty