- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWłosyTłuste włosyWszystko, co musisz wiedzieć o opracowanych w kosmosie suchych płatkach szamponu, które...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wszystko, co musisz wiedzieć o opracowanych w kosmosie suchych płatkach szamponu, które wkrótce trafią na półki


Prawdziwy test naprawdę niezbędny produkt kosmetyczny, którego nie da się bez niego żyć: to coś, co jest używane w kosmosie.

Jak w zewnętrznej.

Wejdź do najnowszej oferty włosów marki Merit firmy Kao Corporation — suchego szamponu, który został pierwotnie opracowany do użytku w kosmosie, ale teraz będzie dostępny dla mieszkańców Ziemi (a dokładniej dla konsumentów, którzy chcą kupić produkty do włosów w aptece w Azji ).

Według Projekt kosmetyczny, który jako pierwszy zgłosił się do wydania, firma wprowadziła dwie formy swojego Suchy szampon na dzień plus (spray bezwodny i płachta), oba przeznaczone do czyszczenia włosów w biegu. Premiera jest następstwem innego międzygalaktycznego projektu, ponieważ marka została wcześniej poproszona o opracowanie bezwodnych szamponów do stosowania na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

„Konsumenci mogą być zaznajomieni z amerykańskimi markami Kao, takimi jak Jergens czy Biore, ale w Azji Kao prowadzi wiele marek kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego, oprócz opracowywania innowacyjnych i zrównoważonych surowców dla tych branż”, mówi chemik kosmetyczny Kelly Dobos, który wcześniej pracował w marce. „Pracują w biznesie od 1887 r., co widać po ich długoterminowym zaangażowaniu w odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Merit to japońska marka produktów do pielęgnacji włosów opracowana specjalnie z myślą o delikatnym oczyszczaniu włosów i skóry głowy”.

Jak wyjaśnia Dobos, szampon wydaje się być wilgotną chusteczką, która łączy łagodne, ale skuteczne środki powierzchniowo czynne ze specjalnym teksturowanym podłożem, które pomaga fizycznie usunąć oleje i inne nagromadzenie. „Na podstawie niektórych materiałów marketingowych, które znalazłem, produkt może zawierać składniki, takie jak mentol, które wywołują uczucie chłodzenia i odświeżania skóry głowy” – dodaje.Źródło strony

Ostatnie Posty