- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoWszystko, co musisz wiedzieć o 'Sculptra Butt Lift'
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wszystko, co musisz wiedzieć o 'Sculptra Butt Lift’


Wraz ze wzrostem liczby dostępnych nieinwazyjnych opcji leczenia prawie każdego obszaru ciała, istnieje znacznie więcej rozwiązań, które nie wymagają pójścia pod nóż. „Sculptra Butt Lift”, technika polegająca na użyciu długotrwałego wypełniacza skórnego poza etykietą (co oznacza cel inny niż zatwierdzony przez FDA), może nadać Twojemu tyłkowi pełniejszy wygląd. Tutaj przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o tym nieinwazyjnym leczeniu zastrzyków zwiększającym łup.

Możesz też polubić: Wszystko, co musisz wiedzieć o uzyskaniu większego tyłka

Co to jest „Podnoszenie pośladków Sculptra?”

„Pacjentom, którzy wymagają niewielkiej projekcji lub nie kwalifikują się do operacji ze względu na osobiste preferencje lub względy medyczne, oferujemy Sculptra, zastrzyk, który z czasem buduje kolagen”, wyjaśnia Houston, Teksas, chirurg plastyczny German Newall, MD. „Nie daje to jednak takich samych wyników, jak brazylijski lifting pośladków”.

Sculptra lub kwas poli-l-mlekowy (PLLA) to wypełniacz stosowany do powiększania skóry i tkanek miękkich – PLLA stymuluje produkcję kolagenu w organizmie – który może być stosowany do przywracania objętości i odmładzania skóry. „Obecnie jedynym zatwierdzonym przez FDA wskazaniem do stosowania preparatu Sculptra jest twarz” – mówi nowojorski dermatolog Hooman Khorasani, MD. „W ostatnich latach z dobrymi wynikami zbadano zastosowanie poza etykietą do stosowania w pośladkach”.

buttba

Na czym polega procedura?

Najpierw na obszar, który ma być wstrzyknięty, nakłada się miejscowo lidokainę. Po znieczuleniu skóry Sculptra wstrzykuje się w górny pośladek bardzo małymi igłami. „W zależności od pożądanego poziomu wzmocnienia, większość pacjentów wymaga około trzech zabiegów w odstępie sześciu tygodni” – mówi Delray Beach, dermatolog z Florydy, dr Janet Allenby. „Zazwyczaj używam do czterech fiolek na raz podczas każdej sesji”. Choć efekty można zauważyć już po sześciu tygodniach od zabiegu, optymalny efekt można zauważyć dopiero po około sześciu miesiącach od zabiegu.

Kto jest idealnym kandydatem do „Sculptra Butt Lift”?

Idealni pacjenci są w wieku 25-45 lat, zbliżają się do idealnej masy ciała i chcą poprawić objętość i teksturę pośladków. Opracowanie wyników zajmie trochę czasu, więc nie jest to rozwiązanie dla każdego, kto szuka szybkiego rozwiązania.

Jak długo trwa powrót do zdrowia? Jak długo utrzymują się wyniki?

Przestój jest minimalny — możesz mieć ślady siniaka w miejscu wstrzyknięcia, które mogą utrzymywać się przez 7-10 dni, ale to wszystko. Inne rzadkie powikłania obejmują tworzenie się małych guzków pod skórą, które mogą wymagać leczenia przez lekarza. Pacjentów zachęca się do masowania okolicy przez cały dzień przez pierwsze pięć dni po zabiegu. „Po wstrzyknięciu Sculptra powoduje tworzenie się kolagenu w okresie od trzech tygodni do trzech miesięcy”, zauważa dr Allenby. „To efekt jest zwykle widoczny przez około rok, ale może trwać do dwóch lat”.

Jakie są zalety „Sculptra Butt Lift” w porównaniu z zabiegiem chirurgicznym, takim jak brazylijski Butt Lift?

Pacjenci, którzy chcą „Sculptra Butt Lift” to ci, którzy nie mają czasu na przestoje. Niektórzy chcą uniknąć poddawania się znieczuleniu ogólnemu i nie chcą blizn związanych z operacją. Ponadto niektórzy pacjenci mogą nie być dobrymi kandydatami do części z przenoszeniem tłuszczu podczas chirurgicznego liftingu pośladków, ponieważ mogą nie mieć wystarczającej ilości tłuszczu do zabiegu. „Czasami przeniesienie tłuszczu do pośladków może sprawić, że pacjenci będą wyglądać na zbyt ciężkie lub nienaturalne” – dodaje dr Allenby. „Zdecydowanie jest to bardziej naturalny wygląd, ale nie dla nikogo, kto woli przesadne rezultaty”.Źródło strony

Ostatnie Posty