- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażWyłącznie: Conseal Lawless Beauty Korektor transakcji już tu jest
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wyłącznie: Conseal Lawless Beauty Korektor transakcji już tu jest


Chociaż moje dni noszenia pełnego makijażu są policzone od czasu COVID – wiem, że wielu z was może to odnieść – jednym produktem, na którym nadal regularnie polegam, jest korektor. Jako młoda mama ze zerową jakością snu do startu, moje cienie w zasadzie przeskakiwałyby przez ekran podczas spotkań Zoom, gdyby nie zostały wcześniej zakamuflowane korektorem. Ale kiedy nie nakładam makijażu na resztę twarzy, chcę czegoś, co nadal wygląda jak moja skóra, a nie ciastowatego bałaganu. A jeśli przynosi korzyści pielęgnacyjne, to plus. Stąd moje podekscytowanie ogłoszeniem przez Annie Lawless nowego Lawless Beauty Conseal the Deal Concealer (25 dolarów), siostrzanego produktu jej ukochanej Conseal the Deal Foundation, która podbiła serca wielu od czasu jej premiery zeszłego lata. Niedawno rozmawiałem z Annie o nowej premierze, a oto jej treść.

Jestem wielkim fanem Fundacji Conseal The Deal (podobnie jak tysiące innych ludzi!). Opowiedz mi wszystko o nowym korektorze.

„Conseal The Deal Full-Coverage Concealer to taka praca z miłości. Jest to niesamowicie wyjątkowa formuła w tym sensie, że jest czysta, ale nadal jest SUPER wydajna. Jestem maniaczką makijażu i potrzebuję, aby moje produkty działały, ale nie chcę, aby silikony ani wątpliwe składniki zalegały na mojej skórze przez osiem godzin lub dłużej. Dlatego stworzyłam Korektor CTD! Rozjaśnia, rozmywa i udoskonala dzięki możliwemu do zbudowania, średniemu lub pełnemu kryciu. Mogę z łatwością zakryć przebarwienia i skorygować ciemność pod oczami lub mogę nakładać warstwę produktu, aby uzyskać pełny, glamowy wygląd bez marszczenia się lub zbrylania. Najlepsze jest to, że sam się układa i ma niesamowite wykończenie przypominające skórę, które jest niewykrywalne po zmieszaniu ze skórą. Jest to również naprawdę dobra baza pod cień do powiek, ponieważ ma efekt miękkiego ustawiania ostrości, a także jest świetna dla osób z trądzikiem lub wypryskami, ponieważ idealnie wtapia się w skórę i wygląda jak skóra na teksturowanych obszarach problemowych.

W przyszłym miesiącu mamy również nowy pędzel do korektora, który ma końcówkę przypominającą odcisk palca, która w pewnym sensie naśladuje opuszki palców podczas wciskania lub stemplowania korektora w skórę, ale daje produktowi lepsze wykończenie niż Twoje palce”.

Jakie są kluczowe składniki?

„Wierzę też, że jeśli noszę makijaż przez cały dzień, musi to zrobić coś dobrego dla mojej skóry. Dlatego korektor zawiera kilka supergwiazdowych składników pielęgnujących skórę. Jest naładowany kofeiną, która znana jest z tego, że ma właściwości opróżniające i energetyzujące wygląd skóry. Zawiera również specjalny kompleks przeciwutleniaczy, który pomaga chronić powierzchnię skóry przed czynnikami środowiskowymi. Zawiera również ekstrakt z kwiatu nasturcji, o którym wiadomo, że ogranicza pojawianie się wolnych rodników na skórze spowodowanych niebieskim światłem. Nie mogę odłożyć tego korektora, a zastąpił wszystkie moje inne produkty rozjaśniające i kryjące oczy!”

Założycielka Lawless Beauty, Annie Lawless

W jaki sposób korektor uzupełnia podkład?

„Wzięliśmy wszystko, co kochaliśmy w formule podkładu — lekką konsystencję serum; to w zasadzie czysty pigment, ale czuje się jak skóra – i wzmacnia go. Formuła została zaprojektowana specjalnie do bezproblemowego nakładania się na nasz podkład CTD, ale działa również pięknie na gołej skórze lub z innymi podkładami.

Jak osobiście ich używacie razem?

„Obecnie używam dwóch różnych odcieni: jeden to Goldie, który jest bardzo podobny do odcienia mojej skóry i używam go, aby ukryć wszelkie niedoskonałości, a następnie używam Cashew, aby rozjaśnić pod oczami i strefę T! Nerkowiec to mój codzienny odcień – jest podobny do NARS Custard, którego kiedyś używałam. Tak szybko odcina niebieski kolor w moich kręgach pod oczami – mam roczek i zawsze jestem zmęczona. Mam też dużo zaczerwienienia wokół nosa i na środku podbródka. Łączę go z podkładem Conseal the Deal i za każdym razem uzyskuję absolutnie perfekcyjne wykończenie.”

Cień nerkowca

Co możesz mi powiedzieć o gamie odcieni i jak pasuje do podkładu, jeśli ktoś już używa tego produktu?

„Obecnie istnieje 20 odcieni, od bardzo jasnych do bardzo głębokich, w różnych odcieniach, które pomagają ukryć i poprawić. Seria została zaprojektowana tak, aby każdy, kto nosi podkład, mógł znaleźć odcień korektora pasujący do odcienia skóry, a także odcień rozjaśniający strefę T i pod oczami. Ponieważ formuła kryje od średniego do pełnego, odcienie są stosunkowo elastyczne, a wiele odcieni podkładu może faktycznie działać z tym samym odcieniem korektora i uzyskać absolutnie wspaniałe rezultaty.”Źródło strony

Ostatnie Posty