- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessWyłącznie: Sheryl Crow kończy 60 lat, jej nowy film dokumentalny i piękno...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wyłącznie: Sheryl Crow kończy 60 lat, jej nowy film dokumentalny i piękno bycia prawdziwą osobą


Z przełomowym rokiem urodzinowym, filmem dokumentalnym zatytułowanym „Showtime”, towarzyszącym mu albumem (oba debiuty z 6 maja) i nadchodzącą trasą koncertową, Sheryl Crow jest gotowa, by tego lata powrócić do „normalności” – co wiąże się również z odwiedzeniem niektórych lokalnych miejsc turystycznych z jej dwoma synami, Wyattem i Levim, którzy dołączą do niej w drodze.

„W końcu przygotowujemy się do normalnego lata, podczas którego wychodzimy i gramy w trasę” – wyjaśnia 60-latek z podekscytowaniem. „Słowo „normalny” ciągle się dla mnie definiuje, ale bycie w trasie, bycie w autobusie wycieczkowym, granie koncertów, zabieranie moich dzieci do muzeów i parków wodnych oraz budzenie się w różnych miastach – to jest to, co normalne jest dla nas.”

Chociaż praca domowa może nie znajdować się w planie zajęć pozaszkolnych, Crow przyznaje, że stara się, aby wszystko było tak zaplanowane, jak to możliwe – chociaż ma słabość, jeśli chodzi o pozwalanie chłopcom spać. „Może być trochę spóźnienia noce, ale planujemy zrobić coś w każdym mieście, z którego to miasto jest znane – jedzenie lokalnych potraw, zwiedzanie zabytków. Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do tego, wyjścia przed ludźmi i ponownego nawiązania tego kontaktu”.

Gratulujemy filmu dokumentalnego. Jak myślisz, co najbardziej zaskoczy widzów?

„Mam nadzieję, że ludzie zdają sobie sprawę, że za 34 latami grania muzyki i koncertowania za tym wszystkim stoi prawdziwa osoba. Że jest tam mnóstwo historii, do których, miejmy nadzieję, będą odnosili się ludzie, zwłaszcza kobiety, które zajmują się rozrywką. Jestem pewien, że niektóre z moich doświadczeń będą współbrzmiały z niektórymi z tych kobiet. Mam nadzieję, że wyjdą z tego, że poczują, że nie są sami i że mogą się zdarzyć niesamowite rzeczy i że nic wspaniałego i wspaniałego nie jest bez wyzwań”.

Jestem pewien, że zrobienie tego było emocjonalne. Czy było dla ciebie coś szczególnie trudnego, kiedy byłeś w trakcie łączenia wszystkiego w całość?

„Pamiętanie, opowiadanie i ponowne odwiedzanie wszystkich tych historii… były momenty, które były bardzo emocjonalne i bardzo wyczerpujące. W tym dokumencie jest wiele historii, o których nigdy nikomu nie opowiadałem. Jeden z największych komplementów, jakie otrzymałem w związku z filmem, pochodził od pisarza, który przeprowadzał ze mną wywiad — rozpoczął naszą rozmowę słowami: „Wszystko, o czym myślałem, że o tobie wiem, zostało całkowicie wyrzucone przez okno po obejrzeniu tych 90 minut”. To sprawiło, że poczułem się dobrze. Miło jest wreszcie powiedzieć: „Słuchaj, w tym wszystkim jest coś więcej niż dwie piosenki. Jest tu więcej niż Wszystko co chcę zrobić oraz Wygrzewać się na słońcu”.

W tym wszystkim jest coś więcej niż dwie piosenki.

Część sloganu filmu mówi, że chodzi o „prawdziwe wzloty i naprawdę niskie upadki”. Czy uważasz, że rozmowa na temat zdrowia psychicznego zmienia się na lepsze?

„Ja robię. Najdłużej z „dołkami” przywiązywano piętno. I spójrzmy prawdzie w oczy, ostatnie kilka lat było naprawdę wymagające dla wszystkich. Wszyscy razem przeszliśmy przez bardzo trudny okres i chciałbym myśleć, że ludzie w końcu chcą dyskutować o tym, jak przygnębiające i jak ciężkie może być czasami życie, i gotowi do dyskusji, jak poruszać się przez życie, kiedy nie jest na haju wzloty. Ale szczególnie cieszy mnie, jak daleko zaszliśmy, jeśli chodzi o nasze dzieci. Zaczynamy traktować „dole” takimi, jakimi są, co nie jest czymś nienormalnym. To część sposobu, w jaki jesteśmy stworzeni”.

A potem są „izmy”….

„Wszystkie izmy! Seksizm, ageizm, to wszystko. Myślę, że wreszcie podjęto rozmowę, jeśli chodzi o seksizm, a nawet molestowanie seksualne. Ruch Me Too rzucił światło na niektóre z niesprawiedliwości, które istniały zbyt długo. Niestety jeszcze nas tam nie ma; Nie wiem nawet, jak wyglądałoby „tam”, ponieważ za każdym razem, gdy mężczyźni i kobiety pracują razem i dochodzi do walki o władzę, zobaczycie nierówność i niesprawiedliwość.

Jednak fakt, że teraz dajemy kobietom możliwość mówienia o swoich doświadczeniach bez poniżania ich lub poniżania – przynajmniej zaszliśmy tak daleko.

Jeśli chodzi o ageizm, myślę, że wciąż jesteśmy w jego środku. Rozmawiamy, ale minie dużo czasu, zanim ludzie zmienią zdanie na temat tego, czym jest piękno i jak ważni są starsi ludzie w połączeniu z nas wszystkimi, którzy uczą się i rozumieją piękno starzenia się i co się z tym wiąże.

Niestety, dla artystów, dla ludzi z branży rozrywkowej, tak wiele z tego opiera się na tym, jak wyglądasz i osiągasz doskonałość, że jest pewien moment, w którym odchodzisz w przeszłość. Musimy zmienić ten sposób myślenia”.

Mam nadzieję, że ludzie zdają sobie sprawę, że za tym wszystkim stoi prawdziwa osoba.

Twój pierwszy album ukazał się, gdy miałeś 30 lat. Czy jest jakaś rada, którą dałbyś swojemu młodszemu ja?

„Tak! 30 lat – i muszę używać tego słowa ostrożnie – ale to dość „dojrzały” wiek dla młodego artysty. Większość artystów, z którymi wtedy grałam w radiu… wszyscy byli trochę młodsi. Przeżyłem już całe życie, zanim ktokolwiek wiedział, kim jestem. Byłem nauczycielem i jeździłem w trasę z różnymi artystami nagrywającymi. Przed tym wszystkim miałem w zasadzie zupełnie inną karierę.

Nie wiem. Tak naprawdę nie mam żadnej rady. Myślę, że jedyną radą, jaką dałbym komukolwiek, jest zagłębienie się w „sztukę”. Postaraj się nie rozpraszać brandingiem – w co wpadliśmy, ponieważ myślę, że tak wiele z tego wydaje się dla nas mylące. Wypuszczamy coś, a potem czekamy, aby zobaczyć, jak wielu ludziom to się spodoba, i często nawet stawiamy się tam i liczymy na lajki i mamy nadzieję, że ludzie pójdą za nami.

To, co chcesz promować, to twoja sztuka, a to, w co chcesz się zaangażować, to proces. Nie wiem, czy już tak jest, ale radzę sobie pogrzebać lub zainwestować w artystyczną część tego i pozwolić temu stanowi. Jesteśmy w momencie naszego człowieczeństwa, w którym potrzebujemy głosów i potrzebujemy artystów, którzy dadzą głos temu, czego wszyscy doświadczamy.

Każdy może być piękny na zdjęciu, szczególnie z filtrami, ale słowa, melodie i muzyka naprawdę poruszają molekuły i nas pobudzają. To właśnie sprawia, że ​​wszyscy czujemy, jakbyśmy czegoś doświadczali – i że nie jesteśmy sami w naszych doświadczeniach”.

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że wiele osób kojarzy własne doświadczenia z twoją muzyką. Co najbardziej ekscytujesz się, gdy chcesz podzielić się z fanami w następnej kolejności?

„Oprócz tego, że jestem w trasie tego lata, jestem naprawdę podekscytowany Żyj zemną okładka z albumu; Nie wiem, czy ludzie oczekiwaliby, że to zrobię, ale kryje się za tym wspaniała historia: kiedy po raz pierwszy zacząłem odnosić sukcesy w radiu z piosenką Wszystko co chcę zrobićDostałem telefon od Micka Jaggera w środku nocy z pytaniem: „Hej, czy chcesz przyjechać z nami zaśpiewać w Miami na Florydzie w Święto Dziękczynienia?”.

Mam mnóstwo historii i mam nadzieję, że ludzie będą mogli się z nimi zapoznać.

Przywieźli mnie tam, a pierwszą piosenką, którą zaśpiewałam z Rolling Stones, była Żyj zemną. Nagraliśmy to, mieliśmy to na płycie i właśnie zostało wydane. To numer jeden w Rock Radio, którym jestem po prostu podekscytowany. Myślę, że to będzie dla ludzi niespodzianka. Na albumie są też dwie nowe piosenki, z których jedną napisałem dla moich dzieci i jest to moja ulubiona piosenka, jaką kiedykolwiek napisałem. To jest nazwane Na zawsze. Mam nadzieję, że ludziom się to spodoba. Mam nadzieję, że podoba im się nowy materiał i mam nadzieję, że znaleźli inspirację w mojej historii – w muzyce, filmie, wszystkim. Myślę, że to dobra historia”.

LISTA

Dynamiczny duet

„Przede wszystkim piję tonę wody i medytuję. To dwie główne rzeczy, które pomagają mi czuć się obudzonym, ostrym i mniej reaktywnym”.

Strząsać

„Właśnie przeszłam przez 30 dni robienia rano koktajli z jarmużem, proteinowym proszkiem i imbirem, wszelkiego rodzaju zdrowymi rzeczami, które zdecydowanie zmieniły mój sen. To zmieniło mój poziom energii, więc przygotowuję się do powrotu do tego. Uwielbiam budzić się i rozpoczynać dzień zdrowym koktajlem”.

Uszeregować

„Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, jestem teraz w całej linii iS Clinical; Naprawdę to kocham i myślę, że poprawił moją skórę. To bardzo proste i sprawia, że ​​moja skóra czuje się zdrowa. Nie wiem, jak to wygląda, ale czuję się zdrowo”.

Minimalistyczny

„Zawsze byłam minimalistką w tym, co robię, jeśli chodzi o to, co nakładam na twarz; Polegałem na radości, piciu dużej ilości wody, utrzymywaniu twarzy w czystości i tych wszystkich prostych rzeczach, ale używam La Mer, gdy moja twarz jest sucha, a Estée Lauder i Neutrogena zawsze były moim celem”.

Klub Fit

„Do ćwiczeń biegam albo wiosłuję na maszynie do wiosłowania. Lubię przebywać na zewnątrz i uprawiać sport. Moi chłopcy zajmują się sportem, więc zawsze chodzimy i robimy, robimy i idziemy; Myślę, że to zdecydowanie pomaga mi również utrzymać formę.”Źródło strony

Ostatnie Posty