- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoZabiegi Jessiki Simpson wyrzeźbiły jej linię szczęki, brzuch i „cycki”
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zabiegi Jessiki Simpson wyrzeźbiły jej linię szczęki, brzuch i „cycki”


Nieobce są zabiegi przeciwstarzeniowe — wiemy, że uwielbia dobre chwile z maską LED — Jessica Simpson niedawno przeszła kilka niechirurgicznych zabiegów napinających i tonizujących, aby obrysować linię szczęki, piersi i brzuch. Chcąc zachować „ciasno”, 41-letnia gwiazda zdecydowała się poddać te popularne zabiegi, które mają na celu wyrzeźbienie ciała od wewnątrz.

Podczas wizyty w Beverly Hills, chirurg plastyczny w Kalifornii, lek.med. Leif Rogers, Simpson zdecydował się na zabieg napinający skórę, który obejmował kilka zabiegów opartych na częstotliwości radiowej, na których w przeszłości polegały takie gwiazdy jak January Jones, Kim Kardashian i Delilah Belle Hamlin. doskonalić swoje twarze i ciała.

W linii szczęki dr Rogers użyła Morpheus8, który łączy mikronakłuwanie z energią o częstotliwości radiowej, aby napiąć zwiotczałą skórę. „Dla Jessiki wybraliśmy Morpheus8, aby zachować młodzieńczą szczękę, którą zawsze miała” — wyjaśnia dr Rogers. „Technologia Morpheus8 łączy mikronakłuwanie i częstotliwość radiową w celu rewitalizacji kolagenu oraz poprawy cery i tekstury skóry poprzez ukierunkowanie na głębsze warstwy skóry”.

„Jeśli chodzi o napinanie skóry, doświadczyłem niesamowitych rezultatów Morpheus8 tylko na mojej szyi, brzuchu, piersiach” – powiedział Simpson o jej leczeniu. „Wszyscy zasługujemy na to, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej – oczywiście chcę znów wyglądać, jakbym była po dwudziestce!”

Na jej brzuch dr Rogers przepisał połączenie częstotliwości radiowej ze stymulacją mięśni, co pomaga wzmocnić rdzeń. „Zajęliśmy się również brzuchem Jessiki, który zmienił się przez lata i po wielu dzieciach” – dodał dr Rogers. „Leczyliśmy ją nieinwazyjną transformacją InMode EvolveX, która łączy fale radiowe i elektromagnetyczną stymulację mięśni w celu uzyskania bardziej stonowanego wyglądu”.

Po doświadczeniu utraty wagi o 100 funtów po urodzeniu trzeciego dziecka w 2019 roku Simpson chce utrzymać te wyniki. Dzięki kuracji napinającej brzuch, która podobno jest odpowiednikiem wykonania 1000 przysiadów w 30 minut, Simpson pokazuje świetny sposób, aby pomóc utrzymać te cele ciała.Źródło strony

Ostatnie Posty