- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryZajęta Philipps uświadamia sobie swoją niejednolitą przeszłość dzięki retinolowi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zajęta Philipps uświadamia sobie swoją niejednolitą przeszłość dzięki retinolowi


Zajęty Philipps jest w szczęśliwym, zaangażowanym związku z retinolem — ale nie zawsze było dla nich słońce i tęcze. Aby uczcić 75. rocznicę powstania tego potężnego składnika, rozmawialiśmy z Ambasadorem Marki Olay i Dziewczyny5eva gwiazda o bardzo prawdziwych reakcjach retinolu, wspomnieniach o pięknie i sile dbania o siebie.

Jak po raz pierwszy zapoznałeś się z Olayem?

„Olay zawsze była czymś, co moja mama miała w swojej rutynie pielęgnacyjnej. Teraz, kiedy jestem mamą, widzisz różnicę między swoimi dziećmi. Moja starsza siostra taka nie była, ale ciągle byłam w łazience mamy, przekopując się przez jej produkty, próbując różnych rzeczy, a Olay zawsze tam była, zawsze było to częścią jej rutyny.

Myślę, że kiedy dorosłam i pracowałam w branży, pomyślałam, że trzeba wydać mnóstwo pieniędzy na pielęgnację skóry, żeby to zadziałało. Zostałem przedstawiony Olayowi siedem lub osiem lat temu Miasto kuguar w pracy. To był krem ​​nawilżający, który miał jeden z wizażystek, którego użyłam pewnego dnia i pomyślałam: „O mój Boże, czekaj, uwielbiam to”. A potem skończyłem z nimi pracować kilka lat później. Największą wynos dla mnie było to, że spędziłem tyle lat marnując pieniądze. Ponieważ szczególnie z produktem takim jak Peptydy kolagenowe 24 Nawilżacz (40 USD), działa tak samo dobrze, jak każdy krem ​​o wartości 100, 200, 150 USD, a Ty wydajesz o wiele mniej. Po prostu pokochałem pracę z tą marką, ponieważ wiele się nauczyłem o jej nauce. Wiesz, to 75. rocznica retinolu.”

To jest! Jakie masz doświadczenia z retinolem?

„Pamiętam lata temu, kiedy miałem 20 lat w programie telewizyjnym, a dermatolog podał mi retinol, a moja twarz stała się jaskrawo czerwona i próbowałem odkleić się od kości. A ja na to: „Och, to nie dla mnie. Nigdy nie będę osobą, która może to zrobić. Mam bardzo wrażliwą skórę. Historycznie rzecz biorąc, musiałem po prostu bardzo uważać na rodzaje produktów, które nakładam na skórę, ponieważ wybuchnę, dostanę wysypki lub będę miał reakcję. I tak muszę powiedzieć, że przez 30 lat naprawdę nie używałem produktów z retinolem tak często, ponieważ byłem tak przerażony tym doświadczeniem.

Kiedy zacząłem pracować z Olay i wyszli z Retinol 24 i peptydowy krem ​​nawilżający na noc, wysłali go do mnie, aby spróbować. Pamiętam rozmowę z jedną z kobiet, która pracuje nad marką, w której pomyślałam: „Zamierzam tego spróbować, ponieważ naprawdę lubię pracować z Olay i ponieważ naprawdę lubię produkty, ale zamierzam tylko ostrzec ty, przepraszam, że to będzie zbyt surowe. I nie tylko nie było to zbyt ostre, moja skóra była promienna i nawilżona, wyraźnie inna w ciągu tygodnia i bardzo szybko się wchłaniała. Dla mnie dużą zaletą mojej wrażliwości jest zapach, który jest bezzapachowy, nie ma oleju mineralnego ani zestawu barwników, ani żadnych innych rzeczy, których nie chcesz. Używam go konsekwentnie od kilku lat i uwielbiam go. Kupuję je sam, kiedy mi się skończą. Kontaktuję się z zespołem, ale jeśli będę musiał, wpadnę do drogerii i kupię Olay”.

Muszę to dostać w swoje ręce.

„Próbowałeś już czerwonego, peelingującego retinolu, prawda?”

Niestety mam.

„To po prostu taka wpadka. Ponieważ słyszysz, że spójność jest kluczowa w przypadku retinolu. Kim są te panie, które mogą to konsekwentnie robić i chodzić z czerwoną, łuszczącą się skórą? Po prostu tego nie rozumiem, to po prostu nie dla mnie. Więc wiesz, fakt, że Olay wymyślił tę niesamowitą formułę, której możesz dosłownie używać co noc, a ja nie mam takiej reakcji, jest niesamowity. Moja mama teraz go używa, a moja mama, wiesz, że jest użytkownikiem Olay przez całe życie, moja mama ma piękną skórę. Nie chcę zdradzać jej wieku, ale jej skóra jest po prostu niesamowita. I wiesz, zawsze jest to mieszanka rzeczy. Pracujesz w branży kosmetycznej, więc wiesz o tym. To dobre nawyki, genetyka i właściwe produkty.”

Dbanie o siebie to podstawa. Jaka jest twoja najwyższa dbałość o siebie?

„Terapia. Naprawdę poświęcanie czasu na upewnianie się, że mam cotygodniowe badanie z moim terapeutą, jest prawdopodobnie jedną z największych rzeczy, które robię. Chodzę co tydzień i zauważam różnicę, kiedy tego nie robię i kiedy nie mam na to czasu.”

Czy jest coś, co robisz „po wyjęciu z pudełka”, aby zadbać o siebie?

„Jestem z LA. Mieszkam teraz w Nowym Jorku, więc niektóre moje rzeczy zostały trochę „zepsute” tylko dlatego, że nie masz dostępu do wszystkich dziwnych rzeczy, które robisz w LA, szczerze mówiąc [laughs]. Mam niesamowitego uzdrowiciela energii, którego znalazłem w Nowym Jorku. Nazywa się Val. Pracuje w Studni. Zajmuje się uzdrawianiem energią Reiki i sprawia, że ​​ludzie mają tekstury kwiatów. Zwłaszcza w zeszłym roku, kiedy przeprowadzaliśmy się z zachodniego wybrzeża na wschodnie i wszystko, co działo się na świecie, i wszystko wydawało się, że było bardzo, wiesz, w niepokoju, dała mi tę uziemiającą teksturę kwiatu do codziennego użytku. I muszę powiedzieć, nie wiem, czy to placebo, czy może tylko siła myśli, ale to naprawdę zadziałało. Czułem, że za każdym razem, gdy będę miał z nią sesję, poczuję się fizycznie inny, kiedy wyjdę”.

Jesteś wielkim podróżnikiem. Czy znalazłeś za granicą coś, co kochasz w dziedzinie urody lub dobrego samopoczucia?

„Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o szwedzkim życiu w saunie. Po prostu pytam: „Dlaczego nie wszyscy korzystamy z sauny przez cały czas, zwłaszcza zimą?”. Sauny powinny być na każdym rogu, wszyscy powinniśmy je mieć w naszych domach. Czuję, że mam obsesję na punkcie saun. Ale także ta kombinacja zimnego zanurzenia w saunie — twoje ciało i skóra po prostu żyją. Naprawdę to kocham. Może spróbuję zintegrować to bardziej ze swoim życiem.”Źródło strony

Ostatnie Posty