- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZalety rumianku na rozjaśnianie włosów i jak robić z niego mieszanki
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zalety rumianku na rozjaśnianie włosów i jak robić z niego mieszanki

Zalety rumianku w rozjaśnianiu włosów i sposób sporządzania z niego mieszanek pomagają nadać wyglądowi charakterystyczny wygląd i zapewniają jasne, naturalne włosy bez substancji chemicznych, które mogą szkodzić włosom. Rumianek jest jednym z cudownych ziół na włosy, a większość kobiet ucieka się do niego, aby leczyć wiele problemów z włosami, oprócz rozjaśniania stopni ich koloru.Oto zalety rumianku w rozjaśnianiu włosów i jak zrobić z niego mieszanki.

Korzyści z rumianku na włosy

  • rozjaśnianie włosów
  • Stymulowanie wzrostu włosów
  • Leczenie łamania włosów
  • Ubezpieczenie na połysk włosów
  • Zmniejszenie wypadania włosów

Zalety rumianku na rozjaśnianie włosów i jak robić z niego mieszanki

  • Mieszanka rumianku i cytryny
  • Mieszanka rumiankowa z jogurtem

Zalety rumianku na rozjaśnianie włosów i jak robić z niego mieszanki

Mieszanka rumianku i cytryny

Korzyści z rumianku dla włosów Pomaga rozjaśnić kobiecy kolor włosów i naturalnie uzyskać jasne kępki. Możesz mieszać rumianek z cytryną, aby uzyskać bardziej efektywne rezultaty. Cytryna to naturalny owoc, który również rozjaśnia włosy, ponieważ jest bogaty w witaminę C, która jest naturalnym wybielaczem, redukując pigment koloru włosów. Wsyp około 3 małe torebki suszonego rumianku do dwóch filiżanek wrzącej wody. Po 10 minutach namaczania dodaj pół szklanki soku z cytryny i ćwierć szklanki Olej kokosowy. Następnie nałóż miksturę na włosy i skórę głowy, dokładnie masując, tak aby maska ​​rozprowadziła się na całych włosach, następnie wystawiając włosy na słońce, nakładając maskę na 10-15 minut, a następnie umyj włosy wodą i szamponem. Powtarzaj ten proces 3 razy w tygodniu, aż uzyskasz pożądany efekt i pożądany kolor.

Mieszanka rumiankowa z jogurtem

Korzyści z rumianku dla włosów Pomaga rozjaśnić włosy, nakładając na włosy mieszankę rumianku i jogurtu. Jogurt to naturalny składnik, który pomaga rozjaśnić włosy i uzyskać jasny kolor. Włóż do filiżanki wrzącej wody Sześć torebek herbaty rumiankowej, Kilka kropli olejku lawendowegoAPół szklanki jogurtu, następnie wymieszaj składniki i nałóż na włosy. Następnie przeczesz włosy tak, aby maska ​​wniknęła we włosy. Następnie spłucz włosy letnią, a następnie zimną wodą i ciesz się jasnymi włosami i wspaniałym kolorem bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty