- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Elissy przybierającej nową fryzurę w swoim najnowszym wyglądzie w programie „Stages”.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Elissy przybierającej nową fryzurę w swoim najnowszym wyglądzie w programie „Stages”.

Elissa wybrała stylizację w swoim najnowszym występie w programie „Sceny” z mediami Ali Al-Olayani, z nowym wyglądem z innymi włosami.

Elissa z nową fryzurą w programie „Etapy”

Libańska gwiazda, Elissa, pojawiła się wraz z mediami Ali Al-Olayani w programie „Stages” i postanowiła zaistnieć na nowo od poprzedniej, porzucając długie włosy i przechodząc w stronę średniodługich włosów, więc przyjęła nową fryzurę o równych bokach, z długą grzywką, którą podzieliła na dwie strony od przodu włosów.Utrzymywała włosy miękkie i gładkie.

Zmiana była również widoczna w kolorze włosów Elsy, która tym razem wybrała ciemnobrązowy kolor włosów z jednym błyszczącym odcieniem, po tym, jak niedawno pojawiła się w kolorze włosów mieszającym się między brązem, miodowymi refleksami i blond.

W swoim najnowszym występie Elissa wydawała się przyciągać wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem i pięknem, od eleganckiej fryzury po atrakcyjny, ziemisty makijaż, który zawsze preferuje w stylu smokey iz ziemistymi gradientami.

Publiczność flirtowała z pięknem swojej gwiazdy, Elissy, i jej wyglądem na jej ostatnim spotkaniu w sezonie Ramadan 2022.

Poprzedni wygląd włosów Elsy

Gwiazda Elissa niedawno nosiła swoje długie włosy z eleganckimi fryzurami, takimi jak fryzura do połowy na ceremonii wręczenia nagród „Joy Ord”, która odbyła się w Arabii Saudyjskiej. W więcej niż jednym z jej poprzednich stylizacji widzieliśmy jej ukochane długie faliste fryzury.

Zobacz zdjęcia nowego wyglądu Elissy w jej najnowszym występie w programie „Sceny” i co myślisz o jej wyglądzie?

Zdjęcia Elissy z jej kont na Twitterze i Instagramie.

Ostatnie Posty