- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Hany Zahid przyjmują nowy kolor włosów z trendem pasemek. Czy to...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Hany Zahid przyjmują nowy kolor włosów z trendem pasemek. Czy to jej pasuje?

Hana Al-Zahid zaskoczyła swoich obserwatorów na swoim koncie na Instagramie, zmieniając swój nowy wygląd na włosy.Po tym, jak przyzwyczailiśmy się do niej z jednokolorowymi platynowymi blond włosami, porzuciła ten kolor, aby zastosować nową farbę opartą na trendzie pasemek z mieszanka czerni i blondynki w innym wyglądzie, więc podążaj za szczegółami.

Tutaj asceta wybiera nowy kolor włosów z trendem pasemek

Młoda egipska gwiazda Hana Al-Zahid udostępniła swoim zwolennikom za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie zestaw zdjęć swojego najnowszego wyglądu estetycznego i wydawało się, że porzuciła jasny blond kolor włosów o jednolitym odcieniu, aby adoptować nowe włosy kolor zupełnie inny od poprzedniego.

Tutaj ascetka wybrała kolor rozświetlonych włosów zmieszany między ciemną czernią z jasnymi blond kępkami, z niebanalną kombinacją kolorów, którą zastosowała po raz pierwszy, zachowując przy tym długość swoich charakterystycznych włosów i ulubioną fryzurę, która jest kręcona. z falami świetlnymi, by ukazać się tu ascetycznie o niebanalnej i urzekającej urodzie.

Skoordynowała z tym stylem trend graficznego makijażu oczu, wybierając kolor brązu, w którym zdefiniowała kształt oczu, swoim wyglądem ze świeżą skórą i naturalnym kolorem ust w kolorze nude.

Poprzednie widoki Hany Al-Zahed

Tutaj asceta jest jedną z młodych gwiazd, które wyróżniają się długimi włosami i jasnym złotym kolorem, często przybiera luźne fryzury z kręconymi kępkami lub z lekkim uniesieniem z przodu włosów i współgra z tym różnorodnym makijażem. w górę rysunki między lekkim a mocnym w zależności od okazji, w której się pojawiają.

Oglądaj tutaj New Look ascetyczne włosy z czarnymi i blond pasemkami i czy ten trend jej odpowiadał?

Tutaj zdjęcia Zahid dołączone do albumu z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty