- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Hourii Farghali przyjmującej nową i nowoczesną fryzurę
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Hourii Farghali przyjmującej nową i nowoczesną fryzurę

Houria Farghali zdecydowała się pojawić w nowoczesnym stylu włosów w swoim pierwszym występie na rok 2022, a swoje najnowsze zdjęcie opublikowała za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, na którym pojawiła się z kręconą, równostronną fryzurą i skomentowała: „Zima 2022.”

Horeya Farghaly przyjmuje nową i nowoczesną fryzurę

Egipska artystka Houria Farghali opublikowała swoje pierwsze zdjęcie na rok 2022 za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, ujawniając zmianę, jaką dokonała w wyglądzie swoich włosów, gdy na koniec przyjęła nową fryzurę w stylu równostronnego curry, po tym, jak miała wcześniej pojawił się ze średniej długości włosami z wstawionymi kępkami z przodu.

Publiczność, New Look, kręciła włosy Hourii Farghali, biorąc pod uwagę, że była to historia pasująca do jej miękkich rysów, zwłaszcza po tym, jak wyglądała piękniej po operacjach plastycznych w nosie, gdzie lekarzom udało się przywrócić jej poprzednią formę, to znaczy do początków jego sławy i zanim został zniekształcony w ostatnich latach.

Houria Farghali podczas koronacji na Jamali

Houria Farghali podzieliła się wczoraj z publicznością swoim zdjęciem, na którym przypomniała sobie wspomnienia z koronacji tytułu Miss Egiptu w 2002 roku, a w komentarzu do zdjęcia zwróciła uwagę, że tęskni za dniami młodości i urodą. przed wypadkiem spadła z wierzchołka konia, co spowodowało deformację jej nosa, a następnie jej poddanie się w ciągu ostatnich lat kosmetyku w celu skorygowania jego wady.

Houria Farghali przeszła w zeszłym roku więcej operacji plastycznych w celu usunięcia wady w wyglądzie nosa, więc pojechała do Ameryki i przeszła cztery operacje plastyczne nosa, które sprawiły, że wyglądała jak nowa po tym, jak lekarzom udało się zmienić jej kształt i zbliżyć się do niego. trochę z kształtem jej starego nosa.

.

Ostatnie Posty