- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Mai Nour Al Sharif o odważnym kolorze włosów i rywalizującej ze...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Mai Nour Al Sharif o odważnym kolorze włosów i rywalizującej ze swoją matką Bossi

Mai Nour El-Sherif pojawiła się na swoich obserwujących na Instagramie z nowym wyglądem z odważnymi włosami.Po kilku tygodniach pojawienia się z krótkimi włosami do kącików uszu w salonie kosmetycznym, ponownie zaskoczyła publiczność, wprowadzając uderzającą zmianę w jej kolor włosów, wybierając odważny czerwony kolor, a najpiękniejsze jest to, że opublikowała jej zdjęcie. Z nowym wyglądem włosów ze swoją matką, zdolną gwiazdą Bossi, wydawała się być z nią w przyjaznej rywalizacji, jako publiczność bardzo ją polubiła, więc śledzili z nami szczegóły najnowszego estetycznego looku artystki Mai Nour El Sherif.

Nowy wygląd włosów Mai Nour Sharif

Egipska aktorka Mai Nour El Sherif udostępniła swoim fanom za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie dwa ostatnie zdjęcia jej, na których pojawiła się w nowym wyglądzie z odważnymi włosami, a także pojawiła się na jednym z dwóch zdjęć ze swoją matką, zdolną gwiazdą , szefie.

Na pierwszym zdjęciu Mai Nour Al-Sharif pojawiła się w salonie kosmetycznym, gdzie przeszła atrakcyjną zmianę koloru włosów, więc porzuciła ciemny kolor i wybrała odważne rude włosy, a to następuje kilka tygodni po niej włosy zostały obcięte i przyjęła krótką fryzurę, podobną do fryzur jej matki gwiazdy, Bossi.

Na swoim drugim zdjęciu pokazała swój nowy kolor włosów i historię wraz z matką, co skłoniło publiczność do porównania ich, biorąc pod uwagę, że Mai pojawiła się z tym wyglądem bardzo podobnym do rysów jej matki, więc flirtowali z pięknem córki i matki .

Mai Nour El Sherif obcina włosy

Mai Nour El-Sharif zaskoczyła publiczność kilka tygodni temu, porzucając swoje średniej długości włosy i wybierając bardziej nowoczesny wygląd, gdy pojawiła się w klipie wideo opublikowanym przez fryzjera Karima Zenati na jego koncie na Instagramie i zrecenzowała swoje nowe włosy wygląd z krótką fryzurą podobną do fryzur jej matki.

Warto zauważyć, że Mai Nour Al Sharif nie lubi dużych zmian w wyglądzie swoich włosów, ponieważ przyjmuje luźne fryzury o średniej długości, a jej wygląd charakteryzuje się lekkim lub brakiem makijażu, ponieważ jest jedną z orędowników naturalnego wyglądu .

Zobacz zdjęcia, uderzającą zmianę koloru włosów Mai Nour Al Sharif i jej zdjęcia z tym wyglądem z matką, utalentowaną gwiazdą, Bossi.

Mai Nour Al Sharif załączyła zdjęcia ze swojego konta na Instagramie.

.

Ostatnie Posty