- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Marty Hamed, która jest wolna od Faeqa Hassana, obcina włosy i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Marty Hamed, która jest wolna od Faeqa Hassana, obcina włosy i przyjmuje taki wygląd

Marta Hamed, wolna od Faeqa Hassana, zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie nową zmianą wyglądu swoich włosów, więc postanowiła zrezygnować z długich włosów i przyjęła nową fryzurę, którą pokazała w klipie wideo na swoim koncie na Instagramie, więc śledź z nami, jak wyglądała po tej zmianie fryzury.

Marta Hamed, wolna od Faeqa Hassana, obcina włosy

Iracka blogerka Marta Hamed, były mąż Asali Nasri, udostępniła swoim obserwatorom wideo na Instagramie, w którym New Look pokazało jej włosy w nowoczesnym stylu.

Pojawiła się w tej historii z lekko kręconymi włosami i krótką grzywką, ponieważ towarzyszyły jej popularne fryzury w stylu curry, które pasują do kobiet w każdym wieku.

Publiczność flirtowała z jej wyglądem, biorąc pod uwagę, że krótkie włosy sprawiały, że jej rysy były bardziej żywe niż długie włosy.

Poprzednie stylizacje Marty Hamed

Marta Hamed zwróciła na siebie uwagę opinii publicznej w ostatnim okresie i wysunęła się na pierwszy plan po tym, jak jej były mąż, iracki poeta Faiq Hassan, poślubił syryjską gwiazdę Asalę Nasri i zwrócił na siebie uwagę swoją urodą, zwłaszcza po pionierach media społecznościowe porównały ją do irackiej wersji międzynarodowej gwiazdy Angeliny Jolie.

Marta Hamed wyróżniała się średnimi, ciemnobrązowymi włosami i chętnie pojawiała się z miękkimi, naturalnymi i falującymi fryzurami w większości swoich stylizacji na Instagramie.

Zdjęcia Marty Hamed dołączone do albumu z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty