- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia najnowszej piękności Sherine Abdel Wahab z krótkimi włosami na jej koncercie...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia najnowszej piękności Sherine Abdel Wahab z krótkimi włosami na jej koncercie w Kuwejcie

Sherine Abdel Wahab wystąpiła na koncercie w Kuwejcie w ramach lutowego festiwalu w Kuwejcie i pojawiła się z krótkimi, chłopięcymi włosami, które wydawały się nieco dłuższe niż jej poprzednia stylizacja około dwa tygodnie temu, a ponadto przyjęła ziemisty makijaż z tym spojrzeniem. do noszenia codziennych ciuchów, które zaszokowały publiczność, w której Sherine porzuciła wytworne suknie wieczorowe na rzecz czarnych skórzanych spodni z luźną bluzką, która wydawała się za duża.

Najnowszy wygląd Sherine Abdel Wahab z krótkimi włosami

Egipska piosenkarka Sherine Abdel Wahab oświetliła swój koncert w Kuwejcie grupą swoich najsłynniejszych piosenek, z których jedna została dotknięta łzami wśród oklasków i interakcji publiczności.Sherine Abdel Wahab pojawiła się na scenie z dziwnym, swobodnym spojrzeniem ze swoim wyborem czarnego koloru, jak niektórzy przypisywali to odbiciu jej stanu psychicznego, gdyż publiczność nie była przyzwyczajona do jej widywania. Tym spojrzeniem, zwłaszcza na przyjęciach i wieczorach artystycznych, występowała z krótkimi, chłopięcymi włosami, które układała z boku styl z krótką grzywką.

Wygląd jej włosów wydawał się nieco dłuższy niż jej poprzedni wygląd około dwa tygodnie temu, a komentarze pionierów mediów społecznościowych, którzy wyrazili swoje zdziwienie szybkością wzrostu włosów Sherine po tym, jak przycięła je do zera „Zero”, a co za tym idzie, ogolone, zbiegło się w czasie z ogłoszeniem jej rozwodu z artystą Hossamem Habibem.

Sherine Abdel Wahab wybrała miękki, ziemisty makijaż oparty na cieniach w kolorach zbliżonych do jej brązowej skóry z czarnym eyelinerem i sztucznymi rzęsami, a Locke zakończył makijaż nagimi jasnobrązowymi ustami, tak że egipska gwiazda Sherine Abdel Wahab pojawiła się z naturalny i bezpretensjonalny wygląd.

Poprzedni wygląd Sherine Abdel Wahab z krótkimi włosami

Sherine Abdel Wahab zwróciła na siebie uwagę publiczności po swoim udziale w otwarciu programu „The Dome” 13 lutego, więc pojawiła się w New Short Hair, dwa miesiące po strzyżeniu fryzury do „Zero”, gdzie wydawało się, że włosy szybko rosły, a także pojawiła się z efektownym makijażem od eksperta kosmetyczki Hala Ajam przyjęła swój różowy makijaż.

Podobno przed ogoleniem włosów do zera Sherine używała średniej długości fryzury z ciemnobrązowymi włosami.

Załączone zdjęcia Sherine Abdel Wahab z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty