- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZdjęcia Nancy Ajram lśniące niezwykłym estetycznym spojrzeniem na jej ostatnie koncerty
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zdjęcia Nancy Ajram lśniące niezwykłym estetycznym spojrzeniem na jej ostatnie koncerty

Nancy Ajram ponownie zwróciła na siebie uwagę ostatnimi spojrzeniami na jej koncercie w Stambule.Libańska gwiazda opublikowała na swoim koncie na Instagramie zestaw jej zdjęć, na których pojawiła się z niezwykłą estetyką, z nowoczesną fryzurą do połowy i długie grzywki wraz z jasnym złotym makijażem, więc podążaj z nami za szczegółami.

Makijaż Nancy Ajram przygląda się jej ostatnich koncertach

Na swoje ostatnie koncerty w Stambule Nancy Ajram wybrała libańską ekspertkę od urody Ritę Berkashi, która na jej powiekach nałożyła delikatny makijaż z jasnymi, złotymi cieniami, lekko przechodzącymi w ciemnogranatowy kolor.Skupiła się również na oświetleniu. jej rysy z rozświetlaczami w wyznaczonych miejscach i skoordynowane z szminką Nude w jasnobrązowym i błyszczącym odcieniu nude, dzięki czemu libańska gwiazda pojawia się z tym spojrzeniem ze świecącymi rysami i delikatnym pięknem, tak jak zwykliśmy to robić w większości jej stylizacji.

Makijaż Nancy Ajram

To, co wyróżnia makijaż Nancy Ajram to zawsze czystość jej skóry i jej wygląd o żywym wyglądzie, a sekret tkwi w rutynowej pielęgnacji skóry, szczególnie rano i wieczorem, z użyciem kremów nawilżających, serum, które napinają i odżywiają skórę, a raz w tygodniu złuszczają skórę, aby przywrócić jej odnowę i blask oraz usunąć martwe komórki. Oprócz utrzymania wilgotnego wyglądu ust poprzez nawilżanie i złuszczanie, usta mają miękką i wilgotną konsystencję.

Fryzura Nancy Ajram na jej ostatnich koncertach

Nancy Ajram oderwała się od rutyny swoich poprzednich stylizacji włosów, czyli luźnych, kręconych fryzur, które często przybiera w większości swoich stylizacji, aby na swoich ostatnich koncertach zamienić się w żywą i nowoczesną fryzurę, stosując na wpół uniesione włosy i wzięła opiekę nad jej libańskim fryzjerem Michelem Leonem.

Fryzura Nancy Ajram polegała na uniesieniu górnej części włosów i zebraniu jej z tyłu w kucyk, a następnie pozostawieniu dolnej części włosów w dół szerokimi falami i pozostawieniu bocznych grzywek zwisających losowo po obu stronach włosy, fryzura, która odpowiadała rysom libańskiej gwiazdy, a także pasowała do historii jej granatowej sukienki, i rozpięta w okolicy klatki piersiowej.

Zobacz zdjęcia z New Look Nancy Ajram na jej ostatnich koncertach i zainspiruj się jej wyborami estetycznymi.

Zdjęcia Nancy Ajram z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty