- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryZestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry poniżej 20 USD za blaskiem Oscarów Lily...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry poniżej 20 USD za blaskiem Oscarów Lily James


Wizażystka Hung Vanngo udostępniła na Instagramie, że pracował wyłącznie ze sprzedaną przez firmę Target marką do pielęgnacji skóry Naturium Pam i Tommy Wygląd gwiazdy Lily James na dzisiejszy wieczór – i szybko podpowiedział, dlaczego kocha każdy produkt w ofercie poniżej 20 dolarów za sztukę.

Po pierwsze: NATURIUM Phyto-Glow balsam do ust (12 USD), które Vanngo chwalił za dodanie „jedwabistych, miękkich i gładkości na ustach przed pomadkami”. Na liście serum marka Kompleksowe serum witaminy C (20 USD), który nazwał „niezbędnym elementem rozjaśniającym i młodo wyglądającej cery”. Dla oczu Wielopeptydowy krem ​​pod oczy (16 USD) otrzymał okrzyk za „nawilżenie, rozjaśnienie i wygładzenie drobnych linii i zmarszczek”. I jako ostatni „konieczny krok” przed makijażem”, NATURIUM Multi-Peptide Nawilżacz (19 USD), który, jak powiedział, lubi, ponieważ szybko się wchłania i poprawia koloryt, teksturę i jędrność”.

Aby dopełnić miękki „ładny w różu” wygląd Jamesa, Vanngo udostępnił imponującą konfigurację zawsze solidnej Anastasia Beverly Hills, która według marki zawierała Kredka do ust oraz Satynowa szminka, Korektor Magic Touch, Zamrożenie brwi oraz Paleta cieni Norvinawśród innych bestsellerów.Źródło strony

Ostatnie Posty