- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryZestaw serum i lasera Brooke Shields służy do zanikania przebarwień
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zestaw serum i lasera Brooke Shields służy do zanikania przebarwień


Za każdym razem, gdy otrzymujemy stronę z ponadczasowego podręcznika Brooke Shields, nie wahamy się do niego zanurkować. 56-letnia aktorka i supermodelka usiadła z Przepych zaprezentować produkty do pielęgnacji skóry, bez których nie może żyć, a także zabiegi w gabinecie, którym ufa, że ​​będą wyglądać jak najlepiej.

Pomocnicy w biurze

Shields mówi, że odwiedza dwóch różnych dermatologów z Nowego Jorku, w zależności od jej obaw. „Idę do Dr Liz Hale na uszkodzenia słoneczne i plamy słoneczne, takie jak Fraxel. Do dr Macrene Alexiades chodzę przede wszystkim na zabiegi takie jak peelingi i zabieg Genesis. Po prostu nie chcę dużo bólu ani przestojów”, wyjaśnia.

Supermodelka również odwiedza swój derm na zabiegi z dala od twarzy. „Macrene ma naprawdę, naprawdę, naprawdę potężny zabieg laserowy, który usuwa tatuaż, który mam” – ujawnia. Jednak Shields jest niezłomne w jednym: pozostać wiernym sobie. „Nie chcę zmieniać kształtu mojej twarzy; Chcę tylko, aby jakość mojej skóry była optymalna. Mam zmarszczki wokół ust, ale jeśli je poprawię, nie będę wyglądać jak ja.”

Produkty do pielęgnacji skóry

Jak prawdziwy roślinożerca Ostatni rzecznik, to pasuje, Shields włącza do swojej rutyny garść eleganckich produktów marki. Obecni faworyci A-listy: Ginger Turmeric Cleansing Balm, „który rozpuszcza wszystko”, mówi, Radiance Eye Cream, Renew Pure Radiance Oil, Active Serum i Chebula Extreme Cream, wraz z proszkiem marki Vitamin C Booster. „Nałożę skoncentrowaną ilość, jak małą pastę, a wieczorem nakładam ją na ciemne plamy” – mówi o boosterze. „Z czasem się rozjaśnia. Pozostaje silny do ostatniej minuty. Kiedy jest płynem, traci moc.”

Dodatkowe formuły zatwierdzone przez supermodelki obejmują Maska do spania Laneige Lip, Tata Harper Nawilżająca Esencja Kwiatowa z Kwasem Hialuronowym, Long Island Livestock Company Masło do ciała Shepherdess, Supergoop! Świecący ekran SPF 40 oraz Grande Cosmetics GrandeLash MD Odżywka wzmacniająca rzęsy.Źródło strony

Ostatnie Posty