- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyZobacz nowy wygląd włosów Doni Batma w jej najnowszym wyglądzie..ze zdjęciami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Zobacz nowy wygląd włosów Doni Batma w jej najnowszym wyglądzie..ze zdjęciami

Donia Batma, w swoich najnowszych stylizacjach w New Look, polegała na niezwykłych włosach z nową historią podczas jednej z okazji, które odradzała, więc postanowiła obciąć krótką grzywkę na czole po tym, jak jej włosy były tej samej długości z gładką kępki, więc zobaczyli u nas zdjęcia jej wyglądu i szczegóły jej fryzury.

Nowy wygląd Fryzury Doni Batmy w jej najnowszym stylu

Marokańska gwiazda Donia Batma udostępniła swoim obserwatorom na Instagramie zestaw zdjęć, na których pojawiła się w nowej fryzurze różniącej się od poprzedniej, ponieważ postanowiła obciąć krótką grzywkę swoimi długimi włosami, do czego wybrała gładką fryzurę, natomiast zachowując swój ciemny, czarny kolor.

Donia Batma pokazała swój nowy wygląd z grzywką, która nieco zmieniła jej rysy w porównaniu z jej długimi włosami bez grzywki, a do tego skoordynowała mocny różowy makijaż, mając na sobie ozdobną kaftan o luksusowym kroju.

Publiczność zauważyła, że ​​rysy twarzy Doni Batmy zmieniły się nie tylko wraz z nową fryzurą, ale także, że jej rysy zmieniły się w wyniku nieustannej operacji plastycznej twarzy i przybierania na wadze.

Poprzednia fryzura Doni Batmy

Donia Batma to jedna z marokańskich gwiazd, które mają niezwykły wygląd włosów.Utrzymuje długie i gęste włosy, a jednocześnie bardzo chce trzymać ich ciemny kolor z dala od jasnych lub odważnych farb do włosów. Jeśli chodzi o większość fryzur, na które patrzy na swoich imprezach z marokańskimi kaftanami, to są to luźne faliste fryzury lub faliste fryzury z pół-podniesieniem obok korony, która zdobi przód jej głowy.

Spójrz na zdjęcia nowego wyglądu włosów Doni Batma i co myślisz o jej wyglądzie?

Donia Batma załączyła zdjęcia ze swojego konta na Instagramie.

Ostatnie Posty