- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyModne fryzury dla młodych kobiet inspirowane Emmą Watson na urodziny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Modne fryzury dla młodych kobiet inspirowane Emmą Watson na urodziny

Modne fryzury dla młodych kobiet inspirowane Emmą Watson na urodziny. Piękna gwiazda Emma Watson Dziś obchodzi swoje 32. urodziny i jest jedną z artystek, które trzymały się z dala od kosmetyków, wyróżnia ją też styl, który łączy wyrafinowanie i nowoczesność w zakresie fryzur i makijażu.

Fryzury updo Emmy Watson

gwiazda Emma Watson Znana poza swoją sztuką jako jedna z aktywnych gwiazd w dziedzinie praw kobiet, mianowana ambasadorką dobrej woli przy ONZ, jest uważana za niezwykłą modelkę dla młodych kobiet dzięki charakterystycznemu i nowoczesnemu wyglądowi włosów, który nie są pozbawione wyrafinowanego dotyku. Widzimy np. nakładanie fryzury unoszonej z przodem włosów z rozsypanymi kępkami żelu z przodu z nowatorskim i młodzieńczym akcentem, a także stosowanie fryzur unosowanych z akcentami warkoczy z przodu głowy, a my zobacz także, jak wybiera uniesione fryzury z przypadkowymi kępkami, które spadają i lecą spontanicznie z przodu.

updo fryzury

Modne fryzury na luźne kręcone włosy

Emma Watson ma czelność nakładać fryzury z odważnymi i niezwykłymi akcentami za pomocą rozpuszczonych włosów.Wcześniej nosiła kręcone włosy z grzywką o różnej długości na czole, wygląd, który był odważny i odpowiedni dla jej wieku. Bardzo lubi też fryzury curry z kręconymi i spontanicznymi lokami, do których stosuje miękkie dodatki, takie jak szpilki na końcach włosów, ale co najważniejsze, jest dobra w dobieraniu kolorów włosów, które pasują do jej skóry i koloru oczu , zwłaszcza brązowe, czerwonawo-brązowe i orzechowe farby do włosów, zachowując charakterystyczną Jej skórę z naturalnymi piegami i wybór jasnych rysunków makijażowych.

Modne fryzury na luźne kręcone włosy

Z okazji urodzin Emmy Watson dzisiaj, 15 kwietnia, zauważyliśmy różne jej fryzury, abyś mógł się zainspirować.

Ostatnie Posty