- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyNajważniejsze wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej grzywki do kształtu twarzy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej grzywki do kształtu twarzy

Fryzury z grzywką pojawiły się znakomicie na wybiegach pokazów mody na sezon wiosna-lato 2022. Jeśli chcesz zmienić wygląd swoich włosów, zachowując ich długość i unikając ich obcinania, możesz po prostu obciąć grzywkę , co z pewnością wpłynie na Twój wygląd. Śledź z nami najwybitniejsze style grzywek, które widzieliśmy na modowych wybiegach z najważniejszymi wskazówkami, które możesz zastosować w tych ramach.

Grzywka na okrągłą twarz

Okrągłe rysy twarzy należą do pięknych twarzy i charakteryzuje się brakiem brzegów lub kości żuchwy, dlatego konieczne jest wybranie grzywki, która nada jej trochę ostrości i trochę długości, aby wyglądała bardziej atrakcyjnie.

Grzywka na okrągłą twarz

Tak więc grzywka, która pasuje do kobiet o tej twarzy, to grzywka boczna, która rozciąga się od czubka głowy nad czołem i stopniowo opada na długość, jak zobaczysz przez swobodny wygląd Dara. Gennyi dom wzorcowy Balmain.

Należy unikać wyboru grzywki o prostym kroju, ponieważ zwiększa to kształt okrągłej twarzy.

Grzywka za kwadratową twarz

W przeciwieństwie do twarzy okrągłej, grzywka dla kobiet o kwadratowej twarzy powinna zmniejszać ostrość i szerokość twarzy, nadając jej lekko zaokrąglony lub owalny wygląd. jak zobaczysz poprzez wygląd modeli Dar blumaryna.

grzywka na kwadratową twarz

Grzywka na owalne twarze

Owalna twarz jest uważana za idealny kształt według standardów popularnych standardów urody i jest to jedna z twarzy, która najbardziej mu pasuje do większości grzywek, zarówno krótkich, długich, jak i stopniowanych, pod warunkiem, że jest zgodna z fryzurą. Na przykład możesz wybrać prostą grzywkę, a także swobodny dar Fabryka AZ.

Twarz jest owalna

W każdym sezonie możesz wypróbować nową historię o grzywce w inny sposób, odnawiając swój wygląd.

Grzywka na prostokątną twarz

Twarz prostokątna jest również jedną z twarzy, która charakteryzuje się pewną ostrością, jak na przykład twarz kwadratowa, i lepiej jest przejść do przedniej grzywki, która zaczyna się od połowy głowy i sięga pod brwi, ponieważ ta forma grzywki podkreśla rysy twarzy. Zainspirowany swobodnym wyglądem Dar Dara Trener Z rozproszonymi grzywkami.

prostokątna twarz

Zobacz więcej zdjęć i zainspiruj się odpowiednią grzywką z kształtem twarzy z wybiegów domów mody na sezon Wiosna 2022.

Ostatnie Posty