- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażBobbi Brown dzieli się wskazówkami dotyczącymi makijażu dla kobiet po 50. roku...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Bobbi Brown dzieli się wskazówkami dotyczącymi makijażu dla kobiet po 50. roku życia


Kiedy Bobbi Brown przemawia, słuchamy, więc kiedy opublikowała swój ostatni film TikTok wyjaśniający dwie wskazówki dotyczące makijażu dla kobiet po 50. roku życia, wyjęliśmy nasze notatniki.

„Przede wszystkim po prostu nałóż krem ​​nawilżający” – mówi Brown, nakładając krem ​​na twarz i szyję. „Nałóż krem ​​nawilżający – nie tylko na twarz – nałóż go na szyję i nałóż na dłonie. Czuje się lepiej, lepiej wygląda.”

@justBobbibrown.

Odpowiedz @lorihammer Oto moje wskazówki dotyczące urody dla kobiet po 50. roku życia. #piekna_piekna #czysty makijaż #cudowny balsam

♬ oryginalny dźwięk – Bobbi Brown

Po drugie, ikona makijażu mówi, że ważne jest, aby pozbyć się wszelkich oznak zaczerwienienia twarzy. „Pozbądź się wszelkich zaczerwienień wokół nosa, wokół ust i pod oczami” – mówi, zakrywając nią wspomniane obszary Jones Road The Face Ołówek (25 dolarów).

Przesuwając się na nią Jones Road Cudowny Balsam (38 USD), którą Brown nakłada na szczyty jej kości policzkowych, mówi: „I uwielbiam trochę blasku na mojej twarzy. Widzieć? Szybko, łatwo — myślę, że wyglądam lepiej. To jest cudowny balsam. Jeśli o nim nie słyszałeś, to cud i występuje w sześciu lub siedmiu kolorach. To jest naprawdę dobre.”

.Źródło strony

Ostatnie Posty