- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak zrobić grzywkę w domu?
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak zrobić grzywkę w domu?

Fryzury z grzywką są jedną z podstaw mody włosów na nowy rok, ale nie możesz cieszyć się najpiękniejszymi fryzurami z grzywką, jeśli nie jesteś dobry w stylizacji grzywki. A jeśli chcesz przyjąć fryzury z grzywką, śledź nas, jak robić fryzury z grzywką w domu.

fryzury z grzywką

Sposób układania grzywki różni się w zależności od rodzaju włosów, więc śledź z nami metodę dopasowywania fryzury grzywki do rodzaju włosów.

  • Fryzury z grzywką dla kobiet o delikatnych włosach.
  • Fryzury z grzywką dla kobiet o falowanych włosach.
  • Fryzury z grzywką na kręcone włosy.
  • Fryzury z grzywką dla kobiet o suchych włosach.

fryzury z grzywką

  • Fryzury grzywki dla kobiet o cienkich włosach

Jeśli jesteś kobietą o delikatnych włosach i chcesz zastosować fryzurę z grzywką, powinnaś zachować ostrożność podczas układania włosów, ponieważ niewłaściwe postępowanie przy układaniu cienkich włosów sugeruje, że włosy są pozbawione witalności.

Stąd radzimy trzymać się z daleka od wszelkich produktów bogatych w olejki, które nawilżają włosy, zwłaszcza grzywki, a podczas suszenia włosów koniecznie używaj szczotki z włosia, owijaj wokół niej grzywkę i odstaw suszarkę do włosów. dół pionowo, aby pociągnąć grzywkę do góry. Dzięki temu możesz nadać grzywce dodatkową objętość i ochronić ją przed dodatkiem naturalnych wydzielin olejków.

  • Fryzury grzywki na falowane włosy

Naturalnie falowane włosy to jeden z najnowszych trendów we włosach, więc możesz szybko wysuszyć grzywkę i przeczesać ją palcami, aby zachować ich naturalne fale. Możesz również rozczesać go okrągłą szczoteczką tylko na końcach i przekręcić do środka, aby nie dotykał twarzy. Ale jeśli nie chcesz używać suszarki, możesz dodać trochę sprayu po prysznicu i owinąć grzywkę wokół palca, a następnie przymocować ją szpilką, a gdy ją wyprostujesz następnego dnia, otrzymasz grzywkę z naturalnym fale.

  • Fryzury grzywki na kręcone włosy

Kręcone włosy są trudne do rozczesania, zwłaszcza za pomocą prostownicy i skręconej szczotki. Jeśli chcesz skorzystać z suszarki, radzimy poczekać, aż włosy wyschną naturalnym powietrzem w 80%, a następnie nałożyć serum na grzywkę palcami. Możesz również zastosować sztuczkę z kręconymi włosami na grzywkę, używając ręcznika do włosów i susząc grzywkę ręcznie, co pozwala zachować naturalne fale.

  • Fryzury grzywki dla kobiet z suchymi włosami

Na dłoń nałożyć odrobinę olejku do włosów, dobrze go rozetrzeć i nałożyć na grzywkę. Użyj skręconej szczotki i owiń grzywkę i wysusz ją od zewnątrz w taki sposób, aby suszarka do włosów przesuwała się od góry do dołu. Te kroki pomagają naturalnie wygładzić grzywkę.

Jeśli chcesz przyjąć fryzury z grzywką, postępuj zgodnie ze wskazówkami, o których wspomnieliśmy, aby uzyskać najpiękniejsze fryzury z grzywką.

.

Ostatnie Posty