- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyWskazówki, jak zmienić kolor włosów z czarnego na blond i zachować ich...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Wskazówki, jak zmienić kolor włosów z czarnego na blond i zachować ich zdrowie

Wskazówki dotyczące zmiany koloru włosów, których należy przestrzegać, aby zachować zdrowie włosów. Większość kobiet ma tendencję do rozjaśniania koloru włosów na początku lata, zwłaszcza że blond włosy ze złotymi odcieniami to jeden z najnowszych trendów kosmetycznych tego sezonu. Śledź nas na ten temat, korzystając ze wskazówek dotyczących zmiany koloru włosów, które pomogą Ci uzyskać pożądany kolor włosów bez rozdwajania lub uszkadzania włosów.

Wskazówki dotyczące zmiany koloru włosów, aby były zdrowe

  • Pamiętaj, aby zmieniać kolor włosów krok po kroku.
  • Poszukaj zdjęć kolorów farb do włosów, które chcesz.
  • Wybierz odpowiednie odcienie koloru dla swojej skóry.
  • Po farbowaniu odetnij końce włosów.
  • Po zmianie koloru włosów nałóż odżywczą i nawilżającą maskę.

Wskazówki dotyczące zmiany koloru włosów, aby były zdrowe

Pamiętaj, aby zmieniać kolor włosów krok po kroku

Wybierz fryzjera, który ma doświadczenie w farbowaniu włosów i zna Twój typ włosów. Jeśli masz cienkie włosy, nie możesz nakładać bardzo jasnych farb. Stąd trzeba zdać sobie sprawę, że przejścia od czerni do blondu nie da się szybko osiągnąć, bo inaczej narazisz włosy na uszkodzenia. Możesz nie być w stanie osiągnąć pożądanego poziomu rozjaśnienia za pierwszym razem, ale utrzymasz zdrowe włosy i zapewnisz, że kolor będzie trwał dłużej.

Znajdź zdjęcia kolorów farb do włosów, które chcesz

Nie da się uzyskać pożądanego koloru przy farbowaniu włosów zniszczonych lub bardzo ciemnych, ponieważ czarny kolor przyćmiewa i zmienia inne kolory, natomiast rozjaśnianie zniszczonych włosów w celu ponownego ufarbowania prowadzi do rozdwajania się końcówek i łamliwości. Dlatego zalecamy wyszukanie wielu zdjęć koloru włosów, którego szukasz, i w ten sposób możesz skonsultować się z fryzjerem, co można zastosować w zależności od rodzaju włosów.

Wybierz odpowiednie odcienie dla swojego odcienia skóry

Dobór odpowiednich odcieni do skóry to jedna z najważniejszych wskazówek przy zmianie koloru włosów, ponieważ trendy w urodzie nie mają na Ciebie wpływu, bez uwzględnienia odpowiednich stopni dla Twojego odcienia skóry i rodzaju włosów. Dlatego jako pierwszy krok do przejścia z czarnych włosów radzimy wybrać odcienie miodowego blondu, co pozwoli zachować zdrowie włosów.

Odetnij końcówki włosów po farbowaniu

Obcinanie końcówek włosów jest konieczne podczas farbowania, ponieważ zmiana koloru włosów może zwiększyć ich uszkodzenie, dlatego należy się ich pozbyć, aby zapewnić zdrowy wzrost włosów. Ale jeśli chcesz przyjąć bardzo jasny blond kolor, jest to ważniejsze Wskazówki przy zmianie koloru włosów to krótkie fryzury, aby pozbyć się wszystkich rozdwojonych końcówek, które mogą rozciągać się do połowy włosów.

Wskazówki dotyczące zmiany koloru włosów, aby były zdrowe

Nałóż odżywczą i nawilżającą maskę po zmianie koloru włosów

Włosy po zmianie koloru narażone są na przesuszenie, co może spotęgować ich problemy, dlatego po farbowaniu konieczne jest zastosowanie maski odżywczo-nawilżającej.

Trzymaj się najważniejszych Wskazówki dotyczące zmiany koloru włosów, zwłaszcza jeśli chcesz przejść z ciemnych na jasne, aby zapobiec uszkodzeniom włosów.

Ostatnie Posty