- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyJak zrobić mieszankę cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Jak zrobić mieszankę cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor

Jak zrobić mieszankę cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor, który nada włosom wspaniały wygląd i naturalnie i wyraziście przywróci kolor włosów. Siwe włosy to stan, przez który przechodzą wszystkie kobiety z wielu powodów, dlatego wolą podążać za naturalnymi sposobami pokrywania siwych włosów. Podczas gdy cynamon jest jednym z najważniejszych naturalnych składników, które eliminują siwe włosy, ponieważ zawiera składniki odżywcze, oto jak przygotować mieszanki cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor.

Korzyści z cynamonu dla siwych włosów

  • Bogaty w składniki odżywcze
  • Pomaga pozbyć się siwych włosów
  • Nadaje włosom połysk
  • Wzmocnienie mieszków włosowych

Jak zrobić mieszankę cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor

Jak zrobić mieszankę cynamonu, aby pokryć siwe włosy i uzyskać brązowy kolor

  • Przepis na cynamon i miód na pokrycie białe włosy
  • Przepis na cynamon i oliwę z oliwek na pokrycie siwych włosów

Przepis na cynamon i miód na siwe włosy

Mieszanki cynamonu do włosów pomagają pokryć siwe włosy i uzyskać wspaniały i wyrazisty kolor włosów. Włóż to do miski Dwie łyżki oliwy z oliwek Z filiżanką naturalnego miodu I 3 łyżki cynamonu I szklankę wody, następnie możesz dodać ilość w zależności od długości włosów. Wlej wodę do miski, dodaj do niej miód, cynamon i oliwę i mieszaj składniki, aż się ze sobą wymieszają. Następnie nałóż miksturę na włosy, pozostaw na około 4 godziny, a następnie ciesz się wspaniałym brązowym kolorem włosów. Powtarzaj tę maseczkę cynamonową raz w miesiącu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Przepis na cynamon i oliwę z oliwek na pokrycie siwych włosów

Działają cynamonowe mieszanki do włosów zasięg Białe włosy i wspaniałe brązowe włosy. Cynamon ma pewne i niesamowite efekty w eliminacji siwych włosów, więc możesz go mieszać z oliwą z oliwek, aby uzyskać świetne rezultaty. Wymieszaj ćwierć szklanki oliwy z 4 łyżkami cynamonu i możesz dodać ilość w zależności od długości włosów. Po wymieszaniu składników rozprowadź pastę na włosach w całości lub w miejscach siwych i pozostaw na około dwie godziny lub dłużej, następnie umyj włosy odpowiednim szamponem, a następnie ciesz się pokryciem siwych włosów i uzyskaniem doskonałego kolor włosów.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

.

Ostatnie Posty